Homepage LIVE events Tallink Maijooks 2021 (Virtuaaljooks/Virtual Run)

Tallink Maijooks 2021

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 809 Female: 809 Male: 0
Pos Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Cat Cat pos Result
1 1408 Stella Täht 1988
Harju maakond
Ekspress Meedia N 1 00:29:08
2 1266 Helen Janisoo 1992
Viljandi maakond
Hopa Fit N 2 00:30:50
3 2047 Maigi Vändre 1987
Rademar N 3 00:30:58
4 1440 Heili Teder 1987
Harju maakond
Rapla Jooksuklubi
Ekspress Meedia AS
N 4 00:31:59
5 10 Sirli Põder 2002
Viljandi maakond
VAK Staier N 5 00:32:44
6 819 Geily Sinijärv 1995
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 6 00:32:49
7 18 Silja Põder 1974
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N 7 00:32:53
8 170 Angelika Leichter 1984
Valga maakond
Valga Fitclub N 8 00:33:05
9 1992 Elina Rant 1982
Harju maakond
Rimi Eesti N 9 00:33:07
10 1141 Maarja Kurm 1987
Hertfordshire
  N 10 00:33:09
11 27 Rita Muttel 1982
Harju maakond
  N 11 00:33:31
12 2331 Liivi Kleberg 1979
Lääne maakond
  N 12 00:33:37
13 1490 Merje Uueni 1978
Harju maakond
  N 13 00:33:45
14 1711 Evelin Umalas 1976
Harju maakond
  N 14 00:33:55
15 1183 Kaidi Mõttus 1976
Rapla maakond
  N 15 00:33:59
16 1300 Täve Pedaja 1988
Pärnu maakond
Run4Fun N 16 00:34:05
17 1570 Angela Madisson 1973
Harju maakond
  N 17 00:34:28
18 1136 Hanna-Greta Veersalu 1982
Harju maakond
  N 18 00:34:31
19 2004 Pille-Riin Piirmets 1980
Harju maakond
Õhuvägi N 19 00:34:38
20 2332 Ieva Jokubauske 1987
Tartu maakond
Begimo klubas N 20 00:34:46
21 1808 Marianne Hanson 1989
Järva maakond
  N 21 00:35:17
22 2178 Marit Jürisaar 1984
Harju maakond
Mandatum Life Insurance Company Limited Eesti fili N 22 00:35:22
23 1805 Kerli Väisanen 1989
Järva maakond
  N 23 00:35:22
24 1891 Maria Kivimäe 1990
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 24 00:35:26
25 1113 Riina Lepistik 1965
Võru maakond
  N 25 00:35:51
26 1178 Kati Kalda 1985
Rapla maakond
  N 26 00:35:52
27 2203 Elis Ramst 1991
Trondheim
  N 27 00:35:54
28 1299 Laura Maasalu 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 28 00:36:08
29 266 Kaire Lavrinenko 1982
Järva maakond
TALLINK DUTY FREE AS N 29 00:36:15
30 1399 Kaisa Rahu 1994
Harju maakond
  N 30 00:36:15
31 38 Karin Ulejev 1969
Lääne maakond
  N 31 00:36:22
32 1827 Viktoria Podust 1989
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 32 00:36:30
33 1566 Küllike Loeg 1982
Harju maakond
Euronics N 33 00:36:35
34 97 Signe Kotkas 1986
Järva maakond
PAIde Lasteaed N 34 00:36:41
35 1568 Gerly Gnezdov 1992
Pärnu maakond
  N 35 00:36:51
36 1692 Evelyn Vaik 1988
Harju maakond
Rimi food as N 36 00:36:55
37 1897 Nele Juntson 1990
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 37 00:36:55
38 105 Ingrid Paats 1988
Harju maakond
  N 38 00:37:17
39 1153 Piret Kolk 1967
Tartu maakond
  N 39 00:37:20
40 912 Maarja Rits 1991
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 40 00:37:24
41 1710 Diana Audru 1977
Valga maakond
G4S SK N 41 00:37:27
42 1809 Laura-Liis Juursalu 1980
Pärnu maakond
SK Endla N 42 00:37:28
43 1922 Rita Kadak 1982
Harju maakond
Naiskodukaitse N 43 00:37:37
44 1798 Anneli Tamela 1980
Valga maakond
  N 44 00:37:45
45 1396 Virge Tähemäe 1979
Tartu maakond
  N 45 00:37:52
46 1371 Meelika Limberg 1980
Harju maakond
HK Roosa Panter N 46 00:37:52
47 47 Maret Ülenõmm 1987
Harju maakond
  N 47 00:37:54
48 1347 Maarja Peep 1994
Harju maakond
  N 48 00:37:59
49 780 Brit Tammiste 1983
Harju maakond
  N 49 00:38:00
50 1787 Viktorija Capa 1994
Harju maakond
  N 50 00:38:00
51 2237 Reelika Bormann 1992
Pärnu maakond
  N 51 00:38:05
52 1951 Kristiina Romulus 1992
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 52 00:38:07
53 855 Lilian Ariva 1978
Tartu maakond
  N 53 00:38:11
54 14 Riina Mardla 1973
Viljandi maakond
  N 54 00:38:17
55 1336 Eliise Ellik 2007
Pärnu maakond
  N 55 00:38:17
56 156 Katrin Kruusamägi 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 56 00:38:27
57 2300 Diana Berdnikova 1990
Harju maakond
  N 57 00:38:34
58 2141 Kerttu Bušujeva 1992
Harju maakond
  N 58 00:38:38
59 916 Külliki Trepp 1981
Harju maakond
Transpordiamet N 59 00:38:42
60 2215 Kersti Rätsep 1987
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 60 00:38:44
61 1394 Vilma Trummal 1958
Jõgeva maakond
  N 61 00:38:45
62 1177 Hanne-Lore Tuubel 2003
Harju maakond
  N 62 00:38:48
63 81 Maire Vares 1974
Valga maakond
Skrätt liigub N 63 00:38:48
64 17 Kadri Mumm 1970
Harju maakond
  N 64 00:38:50
65 1904 Kärt Roossaar 2002
Harju maakond
Naiskodukaitse N 65 00:38:53
66 1377 Gerda Schotter 2003
Rapla maakond
  N 66 00:38:55
67 1513 Reelika Talviste 1984
Pärnu maakond
  N 67 00:39:00
68 1799 Merike Korss 1990
Tartu maakond
  N 68 00:39:04
69 1395 Kertu Kurg 2004
Tartu maakond
  N 69 00:39:05
70 958 Anna-Marita Anderson 1991
Harju maakond
  N 70 00:39:10
71 342 Ene Rooväli 1974
Rapla maakond
  N 71 00:39:15
72 237 Ave Vainu 1986
Pärnu maakond
  N 72 00:39:17
73 1354 Annika Koitmaa 1992
Harju maakond
Sparta N 73 00:39:17
74 1468 Pilvi Kolling 1971
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 74 00:39:20
75 157 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
  N 75 00:39:20
76 131 Marje Jürgenson 1982
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet N 76 00:39:20
77 1776 Hedi Haljamäe 1977
Harju maakond
  N 77 00:39:20
78 276 Maire Sirila 1964
Lääne-Viru maakond
  N 78 00:39:20
79 2083 Mirel Laurend 2001
Harju maakond
TV3 N 79 00:39:22
80 996 Pirgit Pikaro 1981
Harju maakond
  N 80 00:39:22
81 1437 Blanca Punt 1971
Võru maakond
  N 81 00:39:32
82 181 Kadri Soesoo 1987
Viljandi maakond
Rimi Food AS N 82 00:39:34
83 295 Anneli Peegel 1974
Pärnu maakond
Vatla VPK N 83 00:39:34
84 2274 Nadežda Alliksaar 1970
Valga maakond
  N 84 00:39:36
85 986 Kirsika Rahuelu 1993
Tartu maakond
  N 85 00:39:36
86 26 Signe Holm 1978
Harju maakond
  N 86 00:39:37
87 2123 Triin Tartes 1991
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 87 00:39:42
88 1949 Katrin Mägi 1986
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 88 00:39:42
89 146 Reelika Laes 1980
Rapla maakond
  N 89 00:39:46
90 1683 Mari Talvik 1988
Tartu maakond
  N 90 00:39:51
91 2298 Anneli Salusaar 1991
Harju maakond
  N 91 00:39:56
92 74 Pirgit Pedaja 1985
Harju maakond
  N 92 00:39:58
93 1017 Piret Laurimäe 1983
Lääne-Viru maakond
  N 93 00:39:59
94 41 Tiina Himma 1958
Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank AS
N 94 00:40:00
95 420 Sandra Sonets 1993
Harju maakond
Kühne+Nagel AS N 95 00:40:00
96 126 Külli Rooste 1970
Harju maakond
  N 96 00:40:02
97 187 Mimi Lauren Palutaja 2007
Harju maakond
  N 97 00:40:03
98 1156 Solveig Jõgisoo 1981
Harju maakond
  N 98 00:40:06
99 1188 Violetta Platonova 1993
Harju maakond
My Fitness
AS LHV Pank
N 99 00:40:10
100 633 Lea Sepp 1984
Pärnu maakond
MS Balti Trafo N 100 00:40:14
101 96 Helina Tennasilm 1969
Harju maakond
  N 101 00:40:15
102 705 Kaie Onton 1987
Lääne-Viru maakond
  N 102 00:40:16
103 1661 Kata Varblane 1980
Lääne maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 103 00:40:17
104 318 Kristina Rebekka Sooberg 1990
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
N 104 00:40:17
105 19 Kersti Purrik 1982
Harju maakond
Door Master Eesti OÜ N 105 00:40:19
106 24 Tiina Kapten 1974
Harju maakond
Estonian Business School N 106 00:40:21
107 121 Triin Aimla 1991
Lääne-Viru maakond
  N 107 00:40:21
108 1403 Triin Teder 1983
Harju maakond
  N 108 00:40:22
109 2333 Kadri Vahersalu 1991
Harju maakond
Mindvalley N 109 00:40:24
110 2224 Oksana Gladõš 1974
Harju maakond
  N 110 00:40:29
111 330 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  N 111 00:40:29
112 102 Merit Baumann 1987
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank
N 112 00:40:33
113 100 Katrin Lootus 1981
Harju maakond
  N 113 00:40:33
114 239 Piret Kuldner 1984
Harju maakond
  N 114 00:40:36
115 1469 Ingrit Soomere 1986
Harju maakond
  N 115 00:40:40
116 2353 Eneli Pall 1974
Harju maakond
Aditro Estonia OÜ N 116 00:40:43
117 172 Anu Põld 1989
Harju maakond
  N 117 00:40:44
118 1606 Natalja Kravtsova 1988
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 118 00:40:44
119 1526 Margot Koppel 1995
Tartu maakond
Tallink N 119 00:40:45
120 1910 Marje Teesalu 1976
Harju maakond
Meditsiinigrupp AS N 120 00:40:48
121 1412 Keiti Aasavelt 1998
Harju maakond
MyFitness N 121 00:40:48
122 1750 Helika Aigro 1993
Põlva maakond
  N 122 00:40:50
123 1691 Annika Alfeld 1999
Harju maakond
  N 123 00:40:51
124 140 Merilin Algma 1984
Harju maakond
  N 124 00:40:53
125 1709 Mariliis Salu 1999
Saare maakond
  N 125 00:40:55
126 882 Natalia Dankevitš 1972
Harju maakond
I Love Super Sport Tallinn N 126 00:40:57
127 1770 Karina Kuuskmann 1984
Harju maakond
  N 127 00:40:59
128 90 Mara Hütsi 2005
Harju maakond
  N 128 00:41:00
129 1745 Jaanika Talv 1986
Pärnu maakond
  N 129 00:41:01
130 872 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  N 130 00:41:03
131 1790 Maare Liiv 1985
Harju maakond
  N 131 00:41:07
132 1892 Sirje Laks 1971
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 132 00:41:08
133 1981 Ave Nael 1986
Harju maakond
Naiskodukaitse N 133 00:41:14
134 1072 Pirgit Pajoma 1989
Harju maakond
  N 134 00:41:18
135 1759 Herdis Jakobi 1991
Harju maakond
  N 135 00:41:19
136 826 Aljona Toporkova 1980
Harju maakond
  N 136 00:41:23
137 1189 Liis Lehtse 1989
Tartu maakond
  N 137 00:41:28
138 184 Eveli Raja 1987
Harju maakond
  N 138 00:41:30
139 901 Mari-Liis Länik 1997
Põlva maakond
  N 139 00:41:32
140 865 Helle Ly Tomberg 1991
Harju maakond
  N 140 00:41:39
141 1002 Age Casar 1985
Harju maakond
Adolfi Õigusbüroo OÜ N 141 00:41:42
142 1880 Inga Selmet 1983
Harju maakond
  N 142 00:41:48
143 1240 Maarja Kährik 1979
Viljandi maakond
  N 143 00:41:56
144 2023 Kristin Adele Laan 2006
Harju maakond
  N 144 00:41:57
145 1553 Geidy Saareli 1992
Harju maakond
DPD Eesti AS N 145 00:42:00
146 259 Piret Looken 1974
Harju maakond
  N 146 00:42:01
147 1294 Helen Helmet 1998
Tartu maakond
  N 147 00:42:03
148 1366 Kristi Soll 1981
Võru maakond
Võrumaa Keskraamatukogu N 148 00:42:05
149 86 Regina Labent 1975
Tartu maakond
  N 149 00:42:08
150 1216 Sirje Kaljumäe 1963
Tartu maakond
  N 150 00:42:10
151 2132 Keidy Arula 1994
Harju maakond
  N 151 00:42:11
152 160 Eeva Karelson 1987
Harju maakond
  N 152 00:42:13
153 1481 Karin Vidder 1972
Viljandi maakond
SK Jooksupartner N 153 00:42:15
154 168 Maris Tustit 1990
Tartu maakond
  N 154 00:42:18
155 54 Merlyn Hõbemäe 1984
Viljandi maakond
  N 155 00:42:18
156 1999 Reelica Hanson 1999
Lääne-Viru maakond
Aseri spordiklubi N 156 00:42:23
157 1405 Liis Kikas 1983
Harju maakond
  N 157 00:42:27
158 2027 Maila Vahtra 1977
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
N 158 00:42:28
159 1569 Grete Veepere-Ots 1985
Tartu maakond
  N 159 00:42:29
160 1496 Grete Pruuli 1992
Harju maakond
  N 160 00:42:34
161 1955 Merle Torim 1992
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 161 00:42:36
162 963 Darja Bažulina 2001
Ida-Viru maakond
  N 162 00:42:37
163 2240 Gristel Aste 1992
Võru maakond
  N 163 00:42:37
164 2158 Kady Palm 1988
Saare maakond
Sikassaare Aiand N 164 00:42:40
165 1746 Kätlin Pärn 1995
Tartu maakond
  N 165 00:42:40
166 1987 Kätlin Tammesoo 1992
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
NORDEA
N 166 00:42:40
167 875 Jekaterina Kamarik 1988
Pärnu maakond
  N 167 00:42:41
168 932 Marta Kolpakova 1993
Tartu maakond
  N 168 00:42:43
169 1170 Astrit Õispuu 1982
Harjumaa
MTÜ Spordiselts N 169 00:42:45
170 704 Karmel Veide 2006
Lääne-Viru maakond
  N 170 00:42:47
171 2255 Ave Kuusk 1975
Harju maakond
  N 171 00:42:48
172 866 Evelin Haava 1987
Uusimaa
  N 172 00:42:55
173 632 Jekaterina Sotnikova 1997
Harju maakond
  N 173 00:43:03
174 206 Eha Hinrikus-Pärnpuu 1978
Järva maakond
MTÜ Spordiselt
E-Selver
N 174 00:43:05
175 1986 Astrid Külaots 1977
Tartu maakond
  N 175 00:43:07
176 1111 Tatjana Piir 1988
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 176 00:43:07
177 67 Siret Lehtmaa 1986
Pärnu maakond
  N 177 00:43:14
178 1668 Sigrid Harjo 1976
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 178 00:43:16
179 66 Eli Lilles 1982
Harju maakond
  N 179 00:43:17
180 1485 Mariett Mardim 1996
Harju maakond
Rimi N 180 00:43:19
181 879 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
sk järve N 181 00:43:23
182 2346 Barbi Valdmann 1982
Järva maakond
  N 182 00:43:24
183 970 Kristiina Värv 1992
Viljandi maakond
  N 183 00:43:26
184 2233 Liina Laanmets 1980
Rapla maakond
  N 184 00:43:30
185 1338 Katrin Juro 1979
Pärnu maakond
  N 185 00:43:32
186 257 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
  N 186 00:43:33
187 1488 Ülle Lipp 1960
Järva maakond
  N 187 00:43:34
188 2100 Liisa Pruler 1991
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 188 00:43:36
189 39 Aita Teder 1983
Harju maakond
  N 189 00:43:38
190 364 Rahel Luik 1995
Harju maakond
  N 190 00:43:40
191 927 Jaana Jaanimäe 1978
Tartu maakond
  N 191 00:43:52
192 1888 Marta Tanaga 1991
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 192 00:43:53
193 1207 Janne Listra 1980
Tartu maakond
  N 193 00:43:53
194 1194 Elve Mäekivi 1989
Harju maakond
  N 194 00:43:55
195 707 Elsbeth Heinaste 1997
Järva maakond
  N 195 00:43:57
196 1472 Laura-Jessika Liiv 2002
Viljandi maakond
  N 196 00:43:57
197 1079 Janika Lember 1983
Harju maakond
Tallink N 197 00:43:58
198 1462 Marge Mälk 1986
Harju maakond
AS Teede Tehnokeskus N 198 00:43:59
199 1772 Kati Grossmann 1980
Harju maakond
  N 199 00:44:01
200 1145 Anna-Liisa Kasak 1988
Harju maakond
  N 200 00:44:02
201 2239 Viiu-Marie Fürstenberg 1982
Hiiu maakond
  N 201 00:44:03
202 1385 Helis Mahmastol 1983
Harju maakond
Helis Mahmastol
HTRB OÜ
N 202 00:44:09
203 1005 Elina Laanep 1986
Harju maakond
Mtü Spordiselts
Nordea Bank
N 203 00:44:12
204 1360 Terje Aan 1978
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 204 00:44:13
205 1202 Merle Lillik 1971
Tartu maakond
CrossFit Tartu N 205 00:44:17
206 1310 Kaia Koitmäe 1987
Harju maakond
  N 206 00:44:19
207 1461 Tuuli Saksa 1982
Lääne-Viru maakond
Simuna SK N 207 00:44:22
208 776 Saara-Liis Mälksoo 1993
Harju maakond
  N 208 00:44:24
209 1432 Liina Kirs 1973
Lääne-Viru maakond
  N 209 00:44:30
210 144 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  N 210 00:44:39
211 69 Kristiina Malm 1979
Tartu maakond
  N 211 00:44:39
212 438 Signe Tamla 1988
Harju maakond
  N 212 00:44:39
213 182 Ellen Matla 1958
Valga maakond
  N 213 00:44:40
214 2199 Maarja Žugova 1980
Harju maakond
Tervisekassa N 214 00:44:41
215 1506 Liina Liivsoo 1991
Harju maakond
  N 215 00:44:41
216 1179 Tiina-Ann Turu 1994
Lääne-Viru maakond
  N 216 00:44:42
217 1231 Viivika Saagpakk 1986
Põlva maakond
  N 217 00:44:43
218 1720 Tiiu Sillaste 1962
Tartu maakond
  N 218 00:44:43
219 892 Meret Abel 1986
Harju maakond
  N 219 00:44:45
220 1324 Agnes Karm 1998
Tartu maakond
  N 220 00:44:46
221 375 Liisi Taar 1988
Harju maakond
Sportiselts mtü
AS Selver
N 221 00:44:49
222 1223 Triin Tähtla 1982
Rapla maakond
  N 222 00:44:52
223 151 Jekaterina Vizžatšaja 1985
Harju maakond
  N 223 00:44:52
224 1325 Merit Tilsen 1978
Tartu maakond
  N 224 00:44:54
225 2246 Lii Matteus 1963
Uusimaa
  N 225 00:44:56
226 53 Kerli Nurk 1987
Tartu maakond
  N 226 00:45:00
227 1368 Ann Võsur 1997
Järva maakond
  N 227 00:45:01
228 1948 Kadi Rõuk 1993
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 228 00:45:02
229 1050 Ebbe Kiis 1979
Rapla maakond
  N 229 00:45:03
230 117 Olga Bõtškova 1990
Bayern
  N 230 00:45:04
231 573 Raili Sell 1983
Harju maakond
  N 231 00:45:05
232 1728 Marja Noot 1992
Harju maakond
  N 232 00:45:07
233 1620 Klaarika Liivmaa 1981
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 233 00:45:08
234 1588 Keidi Keidla 1987
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 234 00:45:08
235 893 Margit Uus 1981
Jõgeva maakond
  N 235 00:45:11
236 1712 Alexandra Lehtmets 1999
Rapla maakond
  N 236 00:45:16
237 945 Kristi Roots 1974
Harju maakond
Harju elekter N 237 00:45:18
238 1762 Mirja Savik 1987
Harju maakond
  N 238 00:45:18
239 1719 Merike Ilves 1976
Pärnu maakond
  N 239 00:45:18
240 1434 Kerti Tammaru 1986
Pärnu maakond
  N 240 00:45:19
241 153 Anna-Mari Malmre 1977
Harju maakond
  N 241 00:45:20
242 2072 Janely Tilk 1994
Pärnu maakond
Tallink N 242 00:45:24
243 2160 Vivian Arusaar 1971
Harju maakond
AS ITK N 243 00:45:25
244 1392 Meril Topper 1998
Lääne maakond
  N 244 00:45:33
245 1350 Pille Pajoma-Lepp 1987
Saare maakond
Kuressaare Ristiku lasteaed N 245 00:45:33
246 1239 Gendra Melts 1998
Harju maakond
  N 246 00:45:37
247 1818 Janne Tattrik 1989
Pärnu maakond
  N 247 00:45:41
248 307 Merilin Lindre 2003
Harju maakond
Impuls N 248 00:45:42
249 1152 Sandra Fomotškin 1986
Harju maakond
  N 249 00:45:48
250 953 Anna Nikonova 1991
Harju maakond
  N 250 00:45:51
251 1258 Heli Milber 1988
Harju maakond
Fazer Eesti N 251 00:46:02
252 1797 Maia-Liisa Voolaid 1991
Tartu maakond
  N 252 00:46:05
253 114 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  N 253 00:46:08
254 2000 Marily Leiger 1980
Harju maakond
  N 254 00:46:09
255 1406 Karen Tael 1981
Pärnu maakond
  N 255 00:46:10
256 1128 Pille Laine 1980
Tartu maakond
Nõo Põhikool N 256 00:46:11
257 2225 Monika Kannelaud 1984
Jõgeva maakond
  N 257 00:46:16
258 1242 Pirgit Smirnov 1991
Rapla maakond
  N 258 00:46:17
259 272 Sandra Mõik 1987
Harju maakond
  N 259 00:46:19
260 204 Triin Mere 1991
Harju maakond
  N 260 00:46:20
261 51 Katrin Trumm 1974
Tartu maakond
Maanteeamet N 261 00:46:20
262 1106 Ene Pungar 1971
Tartu maakond
Warmeston OÜ N 262 00:46:21
263 1090 Triin Aasmäe 1987
Harju maakond
Instrumentarium Optika N 263 00:46:22
264 193 Merle Kungla 1974
Harju maakond
  N 264 00:46:27
265 1127 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  N 265 00:46:28
266 904 Monika Michelson 1985
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost Eesti
N 266 00:46:28
267 1116 Zaira Sorokina 1968
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 267 00:46:29
268 248 Siiri Adams 1977
Pärnu maakond
  N 268 00:46:31
269 1208 Katrin Männik 1976
Harju maakond
  N 269 00:46:34
270 2136 Patricia Talberg 2001
Harju maakond
TV3 N 270 00:46:34
271 431 Emilia Sell 2008
Harju maakond
  N 271 00:46:38
272 437 Marju Kesksaar 1963
Harju maakond
  N 272 00:46:40
273 171 Mirjam Rankin 1982
Harju maakond
  N 273 00:46:41
274 982 Sirle Lüüs 1987
Tartu maakond
  N 274 00:46:46
275 137 Laura Huopolainen 1989
Järva maakond
  N 275 00:46:48
276 1124 Mariann Pauls 1990
Harju maakond
  N 276 00:46:49
277 1413 Käti Mäeots 1989
Saare maakond
  N 277 00:46:53
278 1274 Eveli Adamson 1997
Harju maakond
  N 278 00:46:53
279 767 Svetlana Pavlova 1957
Harju maakond
Statistikaamet N 279 00:47:00
280 1795 Hellika Helü 1987
Viljandi maakond
  N 280 00:47:08
281 1595 Tatjana Kulikova 1973
Harju maakond
Nortal AS N 281 00:47:14
282 840 Ülle Helü 1967
Viljandi maakond
  N 282 00:47:19
283 853 Agnes Pärnamägi 1980
Harju maakond
  N 283 00:47:20
284 1101 Liis Solvak 1981
Harju maakond
  N 284 00:47:20
285 161 Kadi Ellus 1988
Harju maakond
  N 285 00:47:23
286 322 Aino Sirkel 1945
Tartu maakond
  N 286 00:47:29
287 1318 Annely Pae 1980
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 287 00:47:30
288 1862 Ilona Nurk 1987
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 288 00:47:30
289 1073 Regina Gjardman 1996
Lääne maakond
  N 289 00:47:31
290 1135 Anne-Maria Krüünvald 1992
Harju maakond
  N 290 00:47:34
291 1654 Kaisa Tähe 1986
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 291 00:47:39
292 1455 Külli Aas 1983
Järva maakond
  N 292 00:47:43
293 201 Airi Raidma 1979
Viljandi maakond
  N 293 00:47:54
294 1018 Anneli Naar 1968
Pärnu maakond
  N 294 00:48:00
295 72 Kristi Lill 1983
Tartu maakond
  N 295 00:48:04
296 195 Kristiina Lukkonen-Hromenkova 1984
Harju maakond
  N 296 00:48:07
297 291 Egle Sarapik 1978
Tartu maakond
  N 297 00:48:09
298 2089 Kristiina Oppar 1981
Harju maakond
TV3 N 298 00:48:12
299 1038 Siret Vaher-Torni 1990
Harju maakond
  N 299 00:48:12
300 2127 Johanna Voolaid 1996
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 300 00:48:19
301 1063 Olesja Ananjeva 1978
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium N 301 00:48:20
302 1201 Merle Must 1975
Valga maakond
  N 302 00:48:20
303 846 Helen Hindrichson-Nairis 1980
Harju maakond
MyFitness
AS Eesti Raudtee
N 303 00:48:20
304 905 Almut Müller 1979
Nordrhein Westfalen
  N 304 00:48:20
305 1954 Piret Sinimäe 1996
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 305 00:48:31
306 741 Merilin Roosipuu 1987
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 306 00:48:36
307 1423 Merike Soovik 1986
Pärnu maakond
  N 307 00:48:37
308 962 Leili Prans 1951
Valga maakond
OK Ilves N 308 00:48:40
309 1272 Anni Klein 1985
Harju maakond
  N 309 00:48:41
310 1708 Liisbeth Kose 1991
Pärnu maakond
LSS N 310 00:48:42
311 1197 Saale Kivi 1971
Jõgeva maakond
  N 311 00:48:43
312 542 Eleen Sitska 1991
Harju maakond
  N 312 00:48:44
313 1415 Kelli Enno 1991
Saare maakond
24/7 Fitness N 313 00:48:47
314 969 Siiri Raamets 1975
Valga maakond
  N 314 00:48:49
315 1514 Maria Rant 1993
Harju maakond
  N 315 00:48:51
316 2303 Kristi Uudeberg 1983
Valga maakond
Keskkonnaagentuur N 316 00:48:51
317 1375 Annabel Maripuu 2005
Pärnu maakond
  N 317 00:48:55
318 1131 Diana Ots 1974
Lääne maakond
  N 318 00:48:57
319 1786 Grete Solnask 1984
Harju maakond
  N 319 00:49:04
320 1422 Silja Aadusoo 1989
Pärnu maakond
  N 320 00:49:08
321 1985 Reet Kruusmann 1983
Lääne-Viru maakond
Mtü Rakvere Bont rulluisuklubi N 321 00:49:09
322 725 Annela Järvet 1982
Viljandi maakond
  N 322 00:49:10
323 2109 Kristin Kivimäe 1990
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 323 00:49:11
324 900 Helen Martinson 2003
Lääne-Viru maakond
  N 324 00:49:17
325 618 Madleen Tõnisson 2003
Harju maakond
  N 325 00:49:19
326 906 Kaie Janson 1970
Lääne maakond
PPA N 326 00:49:20
327 1655 Cris Krepp 1989
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 327 00:49:25
328 445 Anneli Priinits 1972
Viljandi maakond
  N 328 00:49:30
329 910 Moonika Tuhkanen 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita oü
N 329 00:49:34
330 1935 Aire Lempu 1982
Harju maakond
Naiskodukaitse N 330 00:49:38
331 404 Triin Irves 1988
Harju maakond
Tallink Grupp N 331 00:49:39
332 1330 Triin Lipsik 1985
Pärnu maakond
  N 332 00:49:42
333 414 Gertu Einamann 1991
Harju maakond
  N 333 00:49:45
334 328 Heidi Speck 1982
Harju maakond
  N 334 00:49:47
335 885 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Espoo 02320
  N 335 00:49:48
336 325 Sirje Hallap 1959
Rapla maakond
  N 336 00:49:52
337 1112 Ege Rozentov 1992
Pärnu maakond
  N 337 00:49:53
338 2275 Kerli Mangelsoo 1985
Harju maakond
  N 338 00:49:55
339 1509 Eve Laane 1978
Tartu maakond
  N 339 00:49:57
340 1498 Ly Laane 1973
Harju maakond
  N 340 00:49:58
341 350 Birgit Rooväli 2003
Rapla maakond
  N 341 00:50:00
342 488 Geidi Mitt 1991
Harju maakond
  N 342 00:50:01
343 1320 Julianna Jurtšenko 1990
Harju maakond
  N 343 00:50:09
344 283 Katy Kartau 1973
Harju maakond
  N 344 00:50:14
345 1819 Kaili Kuusik 1981
Rapla maakond
  N 345 00:50:15
346 909 Sabina Mesjatseva 1993
Järva maakond
Terve Pere Apteek OÜ N 346 00:50:22
347 221 Sirje Lott 1970
Viljandi maakond
  N 347 00:50:23
348 98 Kerli Kaasik 1984
Saare maakond
Spordikomitee N 348 00:50:26
349 1172 Kristiina Suviste 1984
Pärnu maakond
  N 349 00:50:27
350 1739 Marin Savi 1988
Võru maakond
  N 350 00:50:31
351 1801 Kerli Mesila 1990
Harju maakond
Euronics N 351 00:50:35
352 924 Aurika Meimre 1969
Harju maakond
Tallinna Linnakantselei N 352 00:50:37
353 1309 Katrin Merirand 1987
Pärnu maakond
Rimi Eesti Food AS N 353 00:50:44
354 1218 Maarit Lääne 1973
Tartu maakond
  N 354 00:50:44
355 1234 Pille Nurmis 1961
Harju maakond
  N 355 00:50:45
356 1436 Kristi Volmer 1975
Harju maakond
  N 356 00:50:50
357 715 Kadi Vahemäe 2009
Harju maakond
  N 357 00:50:51
358 1990 Reelika Täht 1983
Harju maakond
Pelguranna Lasteaed N 358 00:50:52
359 2269 Merlin Villik 1978
Põlva maakond
  N 359 00:50:55
360 2156 Jaana Kuuspalu 1983
Harju maakond
PPA N 360 00:50:55
361 1151 Piret Kruusimaa 1964
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont N 361 00:50:56
362 1200 Kersti Tänav 1974
Saare maakond
  N 362 00:50:58
363 1214 Aire Velling 1978
Harju maakond
  N 363 00:50:59
364 1675 Inge Laas 1975
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 364 00:51:00
365 551 Triin Gorbunov 1979
Tartu maakond
  N 365 00:51:01
366 1475 Elisa Tamm 2003
Harju maakond
  N 366 00:51:02
367 815 Birgita Priks 2008
Järva maakond
  N 367 00:51:05
368 1192 Merike Palopson 1990
Tartu maakond
  N 368 00:51:05
369 1047 Annika Viljaste 1968
Saare maakond
Spordikomitee N 369 00:51:16
370 1864 Eva-Heleen Koit 1980
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 370 00:51:24
371 1125 Niina Agen 1988
Harju maakond
I Love Supersport Tallinn N 371 00:51:31
372 231 Marianne Juhkental-Pajupuu 1984
Harju maakond
Tallink N 372 00:51:56
373 887 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
  N 373 00:51:57
374 534 Simona Sell 2012
Harju maakond
  N 374 00:51:58
375 995 Greta-Marleen Külter 2004
Tartu maakond
  N 375 00:52:12
376 1362 Merilin Saalits 1998
Tartu maakond
Sportland N 376 00:52:24
377 552 Jelena Mets 1965
Harju maakond
Telia SK
AS Connecto Eesti
N 377 00:52:24
378 85 Hedi Peetermann 1994
Harju maakond
  N 378 00:52:25
379 1662 Aile Pops 1974
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 379 00:52:30
380 2155 Riina Just-Pops 1985
Rapla maakond
  N 380 00:52:37
381 2040 Lisanne Järv 1998
Harju maakond
Rademar N 381 00:52:38
382 960 Merle Tigane 1973
Tartu maakond
Enics Eesti AS N 382 00:52:44
383 1410 Piret Kummel 1977
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 383 00:52:47
384 199 Jane Kikojan 1995
Viljandi maakond
  N 384 00:52:59
385 1658 Relika Williams 1981
Tartu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 385 00:53:02
386 1421 Inga Leelanss 1982
Võru maakond
  N 386 00:53:16
387 972 Pille Udikas 1985
Pärnu maakond
Harmet OÜ N 387 00:53:27
388 1717 Teele Vaarak 1987
Viljandi maakond
  N 388 00:53:36
389 1220 Tuuli Vaarak 1987
Viljandi maakond
  N 389 00:53:41
390 1393 Signe Topper 1970
Lääne maakond
  N 390 00:53:55
391 1285 Marje Orav 1964
Rapla maakond
  N 391 00:53:58
392 433 Kaile Priimets 1976
Harju maakond
Lunden Food N 392 00:53:58
393 260 Reet Reimann 1961
Lääne-Viru maakond
  N 393 00:54:07
394 1527 Merit Vaabel 1982
Harju maakond
  N 394 00:54:26
395 1641 Merilin Luks 1990
Harju maakond
  N 395 00:54:37
396 1210 Merle Tiits 1974
Lääne-Viru maakond
  N 396 00:54:44
397 2289 Laivi Troon 1983
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 397 00:54:45
398 929 Hanna Seeder 1990
Harju maakond
  N 398 00:54:50
399 1146 Stella Välk 1989
Harju maakond
  N 399 00:54:55
400 1939 Maire Sõõrumaa 1963
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 400 00:55:05
401 1625 Alja Royde 1957
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 401 00:55:09
402 1621 Eliise Järv 1994
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 402 00:55:10
403 1253 Kristi Videvik 1991
Tartu maakond
  N 403 00:55:14
404 1946 Gültšara Karajeva 1971
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 404 00:55:18
405 429 Maire Piho 1969
Harju maakond
  N 405 00:55:20
406 298 Kairi Pihlak 1981
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts N 406 00:55:21
407 284 Sirje Kupp-Sazonov 1982
Tartu maakond
  N 407 00:55:22
408 213 Signe Tiks 1984
Võru maakond
  N 408 00:55:22
409 212 Merili Smirnova 1989
Võru maakond
M_Luxdesign N 409 00:55:32
410 1390 Ira Münter 1961
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid N 410 00:55:34
411 752 Taisi Metsma 1990
Järva maakond
  N 411 00:55:36
412 1442 Grete Lasn 1984
Harju maakond
Kaitsevägi N 412 00:55:38
413 834 Küllike Juurik 1965
Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool N 413 00:55:41
414 990 Aliis Siniroht 1997
Tartu maakond
  N 414 00:55:42
415 593 Marit Metsa 1986
Pärnu maakond
Tallink N 415 00:55:45
416 2157 Merike Kasemets 1978
Harju maakond
  N 416 00:55:46
417 1847 Janne Karlep 1990
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 417 00:55:47
418 1562 Taimi Kontaveit 1970
Rapla maakond
  N 418 00:55:50
419 256 Mari Jürjer 1996
Lääne maakond
  N 419 00:55:51
420 1383 Getter Valner 1996
Harju maakond
  N 420 00:55:52
421 1036 Jane Kaskmäe 1992
Pärnu maakond
  N 421 00:56:00
422 1756 Mare Buhvestova 1976
Harju maakond
  N 422 00:56:00
423 1168 Aljona Milova 1984
Harju maakond
Maksims OÜ N 423 00:56:03
424 2362 Grethe Nõlvaku 1983
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 424 00:56:07
425 2088 Aet Veskis 1984
Harju maakond
TV3 N 425 00:56:08
426 411 Aune Viet 1971
Rapla maakond
  N 426 00:56:09
427 561 Kadri Piirsalu 1983
Harju maakond
AS Tallink Grupp N 427 00:56:14
428 432 Anneli Sitska 1966
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi N 428 00:56:14
429 301 Keidi Õispuu 1978
Saare maakond
  N 429 00:56:14
430 2152 Kaie Jäks 1975
Harju maakond
MTÜspordiselts N 430 00:56:18
431 609 Kati Aviste 1980
Tartu maakond
Võnnu Lasteaed Värvuke N 431 00:56:19
432 1900 Betti Siedermann 1990
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 432 00:56:22
433 714 Kristi Kelder-Eha 1980
Harju maakond
  N 433 00:56:26
434 1601 Anette Siedermann 1993
Harju maakond
  N 434 00:56:29
435 1283 Kerli Hurt 1983
Tartu maakond
  N 435 00:56:29
436 265 Joanna Jätsa 1995
Harju maakond
  N 436 00:56:30
437 1435 Hilja Tohv 1975
Pärnu maakond
  N 437 00:56:36
438 317 Maie Jätsa 1962
Harju maakond
  N 438 00:56:39
439 1022 Merle Roolaid 1978
Harju maakond
Tallink N 439 00:56:42
440 190 Mari Annus 1975
Harju maakond
SA Innove N 440 00:56:51
441 1121 Kristiina Kraav 1994
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 441 00:56:52
442 1154 Anne Visnapuu 1985
Tartu maakond
MyFitness N 442 00:56:56
443 1334 Jelena Bõtškova 1971
Harju maakond
  N 443 00:56:57
444 1159 Marju Tammets 1973
Harju maakond
  N 444 00:56:58
445 923 Kaidi Lõo 1987
Harju maakond
  N 445 00:57:06
446 1142 Liisi Adamson 1993
Etelä-soome
  N 446 00:57:06
447 1319 Piret Rappu 1985
Harju maakond
  N 447 00:57:10
448 766 Kaisi Kirikmäe 1985
Harju maakond
  N 448 00:57:29
449 871 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  N 449 00:57:34
450 602 Krista Pihlapuu 1975
Harju maakond
  N 450 00:57:37
451 1190 Merike Kesküla 1969
Hiiu maakond
  N 451 00:57:42
452 316 Maarit Jätsa 1985
Harju maakond
  N 452 00:57:51
453 2063 Liina-Maria Vann 1989
Harju maakond
  N 453 00:58:05
454 1306 Maris Piiroja 1986
Järva maakond
  N 454 00:58:12
455 1425 Diana Ojap 1990
Viljandi maakond
  N 455 00:58:17
456 380 Lada Peikre 1963
Harju maakond
Statistikaamet N 456 00:58:21
457 734 Kristel Õunapuu 1982
Valga maakond
  N 457 00:58:25
458 1969 Ingrit Kongas 1971
Viljandi maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 458 00:58:25
459 1275 Jana Pärtel 1975
Lääne-Viru maakond
  N 459 00:58:33
460 1424 Kristiina Liiv 1980
Viljandi maakond
  N 460 00:58:36
461 2071 Ene Rahu 1978
Saare maakond
  N 461 00:58:37
462 1843 Kira Gogol 1983
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 462 00:58:39
463 1471 Monika Grinfeld 1976
Ida-Viru maakond
Spordiselts MTÜ
Unifiedpost AS
N 463 00:58:42
464 1605 Tatjana Kovaljova 1974
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 464 00:58:50
465 1138 Kaisa Hanko 2000
Tartu maakond
  N 465 00:58:51
466 321 Janika Karivere 1976
Rapla maakond
OÜ Alu Õmblus N 466 00:58:54
467 1251 Maria Rüütli 1998
Tartu maakond
Fortum CFS Eesti OÜ N 467 00:58:57
468 2214 Eve Agur 1970
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 468 00:59:00
469 356 Jaana Roopa 1985
Tartu maakond
  N 469 00:59:00
470 1279 Helin Berkman-Rand 1978
Hiiu maakond
  N 470 00:59:00
471 781 Heli Laurimaa 1988
Tartu maakond
  N 471 00:59:01
472 351 Jana Napritson 1975
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
N 472 00:59:07
473 1134 Kätlin Meltsas 1996
Jõgeva maakond
  N 473 00:59:10
474 854 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  N 474 00:59:10
475 898 Karoliine Tiik 1999
Jõgeva maakond
  N 475 00:59:12
476 1608 Viktoria Yurchuk 1995
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 476 00:59:26
477 526 Piret Naber 1979
Harju maakond
AS Telia N 477 00:59:27
478 1901 Kristi Kessel 1981
Pärnu maakond
mtü Spordiselts N 478 00:59:29
479 1288 Anneli Lindam 2004
Harju maakond
SK Leksi 44 N 479 00:59:30
480 1144 Kristel Amer 1991
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 480 00:59:39
481 253 Pille-Kadri Pärna 1963
Võru maakond
  N 481 00:59:46
482 1219 Jane Krasilnikova 1970
Tartu maakond
  N 482 00:59:47
483 2165 Tuuli Parts 1986
Pärnu maakond
Rimi Eesti Food AS N 483 00:59:52
484 1118 Anna Hansman 1990
Harju maakond
  N 484 00:59:56
485 1556 Janne Roosnurm 1985
Harju maakond
  N 485 00:59:59
486 449 Marianne Sepp 1988
Pärnu maakond
  N 486 01:00:01
487 658 Therese Heidov 2005
Harju maakond
  N 487 01:00:01
488 1716 Ene Jõgisalu 1969
Lääne maakond
  N 488 01:00:05
489 2081 Anna-Maria Uulma 1994
Harju maakond
TV3 N 489 01:00:15
490 293 Ilme Parik 1963
Harju maakond
  N 490 01:00:16
491 1322 Kadri Puss 1984
Lääne-Viru maakond
Tallink N 491 01:00:20
492 1257 Irma Sauga 1987
Tartu maakond
  N 492 01:00:21
493 1908 Birgit Lausing-Larionov 1984
Harju maakond
Naiskodukaitse N 493 01:00:29
494 1979 Heddi Erikson-Kiveste 1982
Järva maakond
  N 494 01:00:36
495 1264 Helen Atspool 1986
Võru maakond
  N 495 01:00:40
496 2094 Maarja Lang 1989
Harju maakond
  N 496 01:00:45
497 673 Sune Lõhmus 1976
Harju maakond
  N 497 01:00:48
498 1586 Darja Senjuta 1989
Harju maakond
Audentes
Audentes Koolide SA
N 498 01:00:50
499 362 Kaidi Laimets 1993
Harju maakond
  N 499 01:00:52
500 2116 Maarika Kikas 1974
Harju maakond
  N 500 01:01:07
501 1042 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  N 501 01:01:14
502 2096 Svetlana Karakuš 1977
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 502 01:01:15
503 1962 Maarja Saliste 1978
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 503 01:01:17
504 1398 Kaiti Kiitsak 1989
Lääne-Viru maakond
AS Benito Puit N 504 01:01:34
505 1600 Geidi Müür 1986
Jõgeva maakond
  N 505 01:01:37
506 797 Anu Roht 1979
Harju maakond
TKP008E N 506 01:01:41
507 1573 Eve Liis 1969
Harju maakond
Audentes
Audentes Koolide SA
N 507 01:01:41
508 261 Maimu Torn 1983
Rapla maakond
Kurtna Kool N 508 01:01:49
509 192 Jasmin Mäenpää 1989
Harju maakond
  N 509 01:01:51
510 2340 Margit Jürgenson 1981
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 510 01:01:51
511 1433 Eliise Lumila 1990
Harju maakond
Spordiselts
Nordea Eesti
N 511 01:01:53
512 1454 Merit-Mariam Saleem 2001
Tartu maakond
  N 512 01:01:56
513 1623 Eha Erisalu 1956
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 513 01:02:00
514 474 Ene Kanter 1957
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 514 01:02:03
515 289 Katrin Pata 1974
Harju maakond
Stockmann N 515 01:02:08
516 2145 Triinu-Kirsika Lilleväli 1990
Viljandi maakond
  N 516 01:02:16
517 827 Olga Bolmat 1983
Harju maakond
  N 517 01:02:21
518 1607 Rita Siitan 1976
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 518 01:02:22
519 691 Katrin Järv 1975
Harju maakond
Estonian Business School N 519 01:02:36
520 1876 Maarja Kirschbaum 1983
Võru maakond
  N 520 01:02:51
521 2001 Mari Matsberg 1990
Harju maakond
  N 521 01:03:03
522 1418 Relika Kalbus 1976
Tartu maakond
  N 522 01:03:04
523 880 Piret Morševitski 1987
Pärnu maakond
  N 523 01:03:12
524 1094 Xenia Cherneshchuk 1990
Harju maakond
  N 524 01:03:17
525 1925 Kai Räämet 1967
Harju maakond
Naiskodukaitse N 525 01:03:17
526 2173 Kea Ruht 1979
Viljandi maakond
  N 526 01:03:26
527 71 Janne Õunap 1993
Rapla maakond
  N 527 01:03:29
528 1402 Raili Hinrikus 1981
Harju maakond
  N 528 01:03:42
529 332 Ljudmila Peters 1988
Harju maakond
  N 529 01:03:46
530 1376 Esmer Pilt 1973
Harju maakond
  N 530 01:03:55
531 255 Kristel Lusik 1996
Pärnu maakond
  N 531 01:03:56
532 808 Laine Ülemaante 1982
Pärnu maakond
  N 532 01:03:59
533 2007 Erika Reimann 1954
Järva maakond
eraisik N 533 01:04:03
534 455 Riina Sinimägi 1975
Tartu maakond
  N 534 01:04:03
535 545 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  N 535 01:04:12
536 902 Kätlin Kroll 1988
Lääne-Viru maakond
  N 536 01:04:29
537 919 Birgit Ashour 1997
Harju maakond
  N 537 01:04:40
538 1249 Riikka Anneli Kokko 1993
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ N 538 01:04:44
539 2241 Triin Kalberg 1989
Harju maakond
  N 539 01:04:45
540 2131 Katrin Toomla 1980
Harju maakond
  N 540 01:04:47
541 1792 Silva Põld 1986
Ida-Viru maakond
  N 541 01:04:48
542 457 Zanna Silla 1977
Harju maakond
  N 542 01:04:51
543 524 Anneli Luberg 1975
Harju maakond
  N 543 01:04:51
544 2283 Ilse Laur 1957
Harju maakond
  N 544 01:04:55
545 1344 Liana Konjarova 1985
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE N 545 01:05:03
546 538 Hille Kand 1953
Rapla maakond
Rapla spordiveteranide koondis N 546 01:05:05
547 1381 Katrin Viilup 1990
Lääne-Viru maakond
Mtü spordiselts N 547 01:05:05
548 1698 Kaja Kuul 1981
Lääne-Viru maakond
  N 548 01:05:08
549 1820 Ülle Jaamann 1974
Tartu maakond
Männikäbi N 549 01:05:08
550 1821 Ingela Sosi 1969
Tartu maakond
Männikäbi N 550 01:05:08
551 1906 Mari Roop 2002
Harju maakond
Naiskodukaitse N 551 01:05:15
552 382 Kaire Kuura 1974
Lääne maakond
  N 552 01:05:17
553 1035 Kristi Janson 1982
Harju maakond
G4S Spordiklubi N 553 01:05:19
554 917 Kertu Teras 1999
Harju maakond
  N 554 01:05:20
555 506 Külli Student 1968
Viljandi maakond
Coop N 555 01:05:21
556 1280 Alina Särev 1978
Viljandi maakond
ON24 AS N 556 01:05:29
557 335 Jaana Ahun 1985
Harju maakond
  N 557 01:05:33
558 1563 Reelika Noormägi 1975
Tartu maakond
  N 558 01:05:39
559 2207 Erin Vainsalu 1981
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 559 01:05:43
560 1565 Ulla Peerna 1971
Harju maakond
Harju Elekter Elektrotehnika AS N 560 01:05:51
561 888 Kristina Kaldre 1981
Harju maakond
  N 561 01:05:51
562 672 Pille-Riin Müür 1993
Harju maakond
  N 562 01:05:51
563 2355 Liisa Karell 1989
Lääne maakond
  N 563 01:05:54
564 2356 Maarja Lai 1992
Lääne maakond
  N 564 01:05:58
565 2075 Merle Nurmsalu 1976
Järva maakond
  N 565 01:05:59
566 1807 Tiina Höövelson 1978
Ida-Viru maakond
SK Eesti Karud
Eesti Sumoliit
N 566 01:06:07
567 1626 Kaldi Kree 1967
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 567 01:06:10
568 2153 Monika Herr 1976
Lääne-Viru maakond
MTÜ Maria ja lapsed N 568 01:06:13
569 680 Jana Viljak 2000
Pärnu maakond
  N 569 01:06:16
570 1578 Ethel Priimak 1994
Harju maakond
BTA N 570 01:06:27
571 1802 Sigrid Lillo 1984
Tartu maakond
  N 571 01:06:29
572 1013 Sirli Varm 1990
Harju maakond
  N 572 01:06:30
573 824 Sandra Meltsas 2004
Harju maakond
  N 573 01:06:36
574 1940 Laivi Valdre 1981
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 574 01:06:38
575 1084 Siiri Pungas 1973
Tartu maakond
  N 575 01:06:51
576 2242 Elle Engel 1949
Harju maakond
  N 576 01:06:58
577 1286 Katrin Aru 1986
Viljandi maakond
  N 577 01:07:00
578 436 Helen Aariste 1976
Harju maakond
  N 578 01:07:03
579 306 Õie Nahkur 1975
Harju maakond
  N 579 01:07:03
580 921 Kätlin Tiik 2008
Jõgeva maakond
  N 580 01:07:04
581 1636 Gerli Edela 1982
Tartu maakond
  N 581 01:07:06
582 1849 Elo Annus 1952
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 582 01:07:11
583 763 Katre Arro 1987
Harju maakond
  N 583 01:07:11
584 549 Kristi Kundla 1972
Tartu maakond
  N 584 01:07:18
585 1301 Külli Kärner 1985
Järva maakond
  N 585 01:07:26
586 1747 Piret Savimägi 1981
Tartu maakond
  N 586 01:07:29
587 742 Agnes Suurmets-Ots 1984
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 587 01:07:30
588 450 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Tartu Impuls N 588 01:07:35
589 920 Pille Tiik 1976
Jõgeva maakond
  N 589 01:07:41
590 2208 Sigrid Errit 1985
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 590 01:07:42
591 370 Katrin Männiste 1986
Ida-Viru maakond
  N 591 01:07:47
592 1879 Christin Hark 1982
Valga maakond
  N 592 01:07:55