Avaleht Võistlused Skechers Suvejooks (Kaugjooks)

Skechers Suvejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 228 Naisi: 114 Mehi: 114
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
124 34 64 Maris Aavik 1986 Naine
Tartu maakond
Ehituse ABC N 34 00:59:43
27 27 223 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
  M 27 00:45:41
214 102 257 Lea Aidnik 1959 Naine
Tartu maakond
  N 102 01:21:35
130 39 76 Triin Altmäe 1982 Naine
Harju maakond
  N 39 01:00:17
12 12 4 Jaanus Annama 1972 Mees
Tartu maakond
  M 12 00:42:14
169 66 87 Silvia Annama 1975 Naine
Tartu maakond
  N 66 01:07:26
91 75 24 Robi Annuk 1990 Mees
Tartu maakond
Myfitness M 75 00:56:39
132 40 113 Cärolyn Aromets 1997 Naine
Tartu maakond
  N 40 01:00:41
7 7 141 Urmet Arusoo 1987 Mees
Viljandi maakond
  M 7 00:40:26
218 106 159 Moonika Aruvälja 1987 Naine
Harju maakond
  N 106 01:27:15
53 7 252 Anu Aunapuu 1970 Naine
Pärnu maakond
Anu Aunapuu
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž
N 7 00:51:30
211 112 258 Savelli Aus 2003 Mees
Tartu maakond
  M 112 01:21:00
77 65 125 Siim Avi 1984 Mees
Viljandi maakond
MTÜ Piirissaare Kultuuriselts
OÜ Contractum
M 65 00:54:38
150 100 229 Ergo Bereznjov 1980 Mees
Tartu maakond
Ehituse ABC M 100 01:04:27
202 92 230 Merilin Bereznjov 1987 Naine
Tartu maakond
Ehituse ABC N 92 01:16:06
78 13 27 Triinu Bergmann 1996 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner N 13 00:54:38
210 111 210 Oleg Bolšakov 1990 Mees
Harju maakond
CES AS M 111 01:20:28
67 11 240 Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Tartu maakond
  N 11 00:53:04
190 82 263 Egne Eerik 1978 Naine
Jõgeva maakond
  N 82 01:11:45
120 30 75 Urme Ernits 1978 Naine
Tartu maakond
  N 30 00:59:22
102 80 136 Tanel Esperk 1981 Mees
Tartu maakond
  M 80 00:57:42
198 89 174 Triin Gorbunov 1979 Naine
Tartu maakond
  N 89 01:13:52
16 16 206 Vadim Gritšenko 1984 Mees
Järva maakond
  M 16 00:43:41
174 69 166 Evelin Haava 1987 Naine
Espoo
  N 69 01:08:33
47 41 33 Hannes Hagu 1977 Mees
Tartu maakond
  M 41 00:49:58
194 85 213 Kerttu Hein 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
Politsei ja Piirivalveamet N 85 01:13:01
186 79 269 Enelii Heinsaar 1972 Naine
Võru maakond
Barrus as N 79 01:11:01
112 86 231 Härmo Hiiemäe 1983 Mees
Tartu maakond
  M 86 00:58:44
228 114 173 Marge Hindriks 1988 Naine
Tartu maakond
  N 114 01:56:04
151 51 155 Margit Huttunen 1971 Naine
Vantaa
  N 51 01:04:30
33 1 25 Elin Ilves 1965 Naine
Tartu maakond
KEVEK N 1 00:47:00
167 64 193 Karmen Jaanimägi 1970 Naine
Võru maakond
  N 64 01:06:54
1 1 267 Rauno Jallai 1994 Mees
Võru maakond
Võru KJK Lõunalõvi M 1 00:32:25
83 69 73 Ahto Jaska 1965 Mees
Tartu maakond
Truvor Grupp M 69 00:55:28
141 97 262 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
  M 97 01:02:40
193 109 243 Eiko Kadarik 1985 Mees
Harju maakond
  M 109 01:12:45
85 70 20 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 Mees
Tartu maakond
  M 70 00:55:46
50 44 32 Kalev Kajaste 1954 Mees
Põlva maakond
räpina sk M 44 00:50:15
182 76 272 Mari Kalda 1986 Naine
Rapla maakond
  N 76 01:10:01
152 52 81 Sirje Kaljumäe 1963 Naine
Tartu maakond
  N 52 01:04:32
196 87 226 Monika Kannelaud 1984 Naine
Jõgeva maakond
  N 87 01:13:27
18 18 21 Ago Kärema 1969 Mees
Harju maakond
Windrox
Carglass
M 18 00:44:41
117 28 219 Monika Karing 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 28 00:59:14
160 59 251 Airi Karlson 1976 Naine
Harju maakond
  N 59 01:05:58
200 110 103 Marko Keerberg 1976 Mees
Tartu maakond
  M 110 01:15:42
217 105 241 Maarika Kelder 1972 Naine
Tartu maakond
  N 105 01:21:58
110 26 99 Anet Kibin 1994 Naine
Tartu maakond
  N 26 00:58:36
187 80 218 Laidi Kiigemägi 1967 Naine
Tartu maakond
  N 80 01:11:06
138 43 62 Sigrid Kirriland 1980 Naine
Tartu maakond
  N 43 01:02:00
158 57 145 Juta Kirsiaed 1976 Naine
Jõgeva maakond
  N 57 01:05:39
154 55 225 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  N 55 01:04:56
170 104 50 Aivar Kivi 1974 Mees
Ida-Viru maakond
Eraisik M 104 01:07:30
87 71 171 Risto Kivisikk 1979 Mees
Harju maakond
  M 71 00:56:17
84 15 222 Liivi Kleberg 1979 Naine
Rapla maakond
  N 15 00:55:41
103 23 80 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
  N 23 00:57:48
163 61 78 Aire Koik 1975 Naine
Tartu maakond
  N 61 01:06:18
76 64 232 Denis Kolesnikov 1978 Mees
Ida-Viru maakond
Narva Baza M 64 00:54:26
127 36 60 Piret Kolk 1967 Naine
Tartu maakond
  N 36 00:59:46
175 70 83 Kairit Kolsar 1984 Naine
Tartu maakond
  N 70 01:08:44
62 52 170 Taimo Kolsar 1971 Mees
Tartu maakond
  M 52 00:52:13
49 43 208 Oliver Kruusamägi 2000 Mees
Tartu maakond
  M 43 00:50:08
157 56 124 Kristina Kukke 1988 Naine
Harju maakond
  N 56 01:05:27
3 3 133 Aleksandr Kulešov 1979 Mees
Harju maakond
Treeningpartner M 3 00:34:09
57 48 181 Martin Kull 1985 Mees
Jõgeva maakond
  M 48 00:51:55
227 113 107 Kristi Kundla 1972 Naine
Tartu maakond
  N 113 01:49:39
65 55 42 Taivo Kurvits 1975 Mees
Tartu maakond
FitLife
SA Archimedes
M 55 00:52:29
226 114 106 Keir Kristjan Kustavson 2010 Mees
Tartu maakond
  M 114 01:47:03
56 9 221 Ave Kutman 1988 Naine
Tartu maakond
  N 9 00:51:44
139 44 120 Grete Kutsar 1990 Naine
Tartu maakond
  N 44 01:02:04
205 95 253 Eve Laane 1978 Naine
Tartu maakond
  N 95 01:16:58
204 94 255 Ly Laane 1973 Naine
Harju maakond
  N 94 01:16:55
209 99 143 Maarit Lääne 1973 Naine
Tartu maakond
  N 99 01:18:16
34 33 34 Margus Laanemäe 1978 Mees
Tartu maakond
  M 33 00:47:10
134 93 266 Jüri Laanmets 1956 Mees
Harju maakond
  M 93 01:00:43
46 40 46 Ain Laansalu 1974 Mees
Tartu maakond
  M 40 00:49:56
113 87 44 Meelis Laansalu 1965 Mees
Tartu maakond
  M 87 00:58:46
180 75 179 Anna-Liisa Labent 2007 Naine
Tartu maakond
  N 75 01:09:57
181 74 180 Annika Labent 1981 Naine
Tartu maakond
  N 74 01:09:57
8 8 3 Helari Laiakivi 1985 Mees
Võru maakond
  M 8 00:41:02
192 84 74 Pille Laine 1980 Naine
Tartu maakond
Nõo Põhikool N 84 01:12:08
69 58 129 Johann Langemets 1987 Mees
Tartu maakond
  M 58 00:53:22
128 37 209 Kristine Langi 1982 Naine
Harju maakond
SEB Spordiklubi N 37 00:59:53
92 17 66 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
  N 17 00:56:45
146 48 185 Raili Lass 1990 Naine
Tartu maakond
  N 48 01:03:27
2 2 1 Rauno Laumets 1990 Mees
Tartu maakond
Tartu Spordiselts Kalev M 2 00:32:59
225 112 217 Piret Laurimäe 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 112 01:46:26
201 91 146 Maarja Lee 1994 Naine
Viljandi maakond
Diivaniparadiis Oü N 91 01:15:51
95 19 88 Liis Lehtse 1989 Naine
Tartu maakond
  N 19 00:56:57
212 100 261 Elsa Leiten 1975 Naine
Tartu maakond
  N 100 01:21:20
15 15 104 Kalle Lellep 1975 Mees
Tartu maakond
SK Prorunner M 15 00:43:29
17 17 12 Jüri Lember 1968 Mees
Tartu maakond
  M 17 00:43:48
97 20 260 Maare Liiv 1985 Naine
Harju maakond
  N 20 00:57:21
11 11 22 Marko Liiv 1976 Mees
Võru maakond
  M 11 00:41:57
145 98 201 Veiko Lille 1983 Mees
Pärnu maakond
OK West M 98 01:03:27
71 60 26 Viljar Lille 1990 Mees
Jõgeva maakond
  M 60 00:53:36
191 83 200 Triin Lipsik 1985 Naine
Rapla maakond
  N 83 01:11:54
137 95 134 Avo Lode 1963 Mees
Põlva maakond
  M 95 01:01:37
221 109 90 Liis Lokk 1988 Naine
Valga maakond
  N 109 01:28:51
44 5 68 Ulvi Lond 1967 Naine
Tartu maakond
Tartu linnaraamatukogu N 5 00:49:17
54 47 116 Janno Loomus 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 47 00:51:34
118 90 245 Ülo Luuka 1961 Mees
Tartu maakond
Express Post M 90 00:59:14
4 4 249 Jaanus Mäe 1987 Mees
Pärnu maakond
GORUNTARTU M 4 00:37:58
79 66 235 Erik Mäesepp 2009 Mees
Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
Ujumise spordiklubi
M 66 00:54:56
104 81 237 Kuldar Mäesepp 1970 Mees
Tartu maakond
  M 81 00:57:55
48 42 43 Mati Maine 1967 Mees
Tartu maakond
  M 42 00:50:00
37 35 122 Andrei Maksimov 1975 Mees
Harju maakond
  M 35 00:48:03
99 78 45 Erhard Mandel 1968 Mees
Põlva maakond
  M 78 00:57:34
59 49 186 Kaupo Mändla 1985 Mees
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur M 49 00:52:07
121 32 59 Kristi Mändoja 1997 Naine
Tartu maakond
  N 32 00:59:26
100 22 199 Relika Maripuu 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 22 00:57:35
22 22 16 Raido Matson 1970 Mees
Tartu maakond
  M 22 00:45:00
220 108 92 Jana Meier 1983 Naine
Tartu maakond
  N 108 01:28:42
28 28 51 Tarmo Meier 1981 Mees
Tartu maakond
  M 28 00:45:56
131 92 69 Erkki Metsa 1975 Mees
Tartu maakond
  M 92 01:00:35
82 68 19 Helger Metskaev 1983 Mees
Võru maakond
MTA M 68 00:55:19
13 13 194 Andres Metsmägi 1984 Mees
Tartu maakond
Härra M 13 00:42:47
25 25 30 Marek Meus 1982 Mees
Tartu maakond
  M 25 00:45:19
23 23 14 Esko Miljukov 1979 Mees
Tartu maakond
  M 23 00:45:16
207 97 233 Galina Missai 1984 Naine
Harju maakond
  N 97 01:17:13
75 63 49 Meelis Muts 1973 Mees
Viljandi maakond
  M 63 00:54:13
199 90 91 Maarika Muuli 1982 Naine
Tartu maakond
  N 90 01:14:20
38 36 182 Urmas Neerot 1972 Mees
Põlva maakond
  M 36 00:48:13
60 50 190 Einar Nei 1974 Mees
Rapla maakond
  M 50 00:52:09
223 111 94 Marilin Niilus 1993 Naine
Tartu maakond
Hauka Veloklubi N 111 01:38:18
80 67 191 Steffen Manfred Noe 1966 Mees
Tartu maakond
Eesti Maaülikool M 67 00:55:02
133 41 71 Nelli Nõmm 1986 Naine
Jõgeva maakond
  N 41 01:00:42
86 16 126 Ele Oja 1991 Naine
Tartu maakond
  N 16 00:55:55
68 57 207 Tarmo Ojasaar 1978 Mees
Tartu maakond
  M 57 00:53:17
45 6 38 Teele Olgo 2002 Naine
Jõgeva maakond
KJK Harta N 6 00:49:53
29 29 268 Maksim Olissov 1981 Mees
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
M 29 00:46:05
213 101 101 Margareta Palgi 1964 Naine
Põlva maakond
  N 101 01:21:32
111 85 48 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
  M 85 00:58:43
73 62 224 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
SK RAADI M 62 00:54:06
74 12 264 Katariina Peksar 1995 Naine
Pärnu maakond
  N 12 00:54:09
108 83 175 Joonas Pent 1993 Mees
Rapla maakond
  M 83 00:58:25
43 4 41 Jekaterina Pihlak 1970 Naine
Järva maakond
  N 4 00:48:51
179 106 130 Roman Pikalo 1985 Mees
Harju maakond
  M 106 01:09:56
94 18 220 Piret Pikma 1985 Naine
Tartu maakond
  N 18 00:56:56
9 9 135 Taavi Pilnik 1971 Mees
Tartu maakond
SK JOOKSUPARTNER M 9 00:41:42
155 54 139 Vilve Pilv 1966 Naine
Harju maakond
  N 54 01:04:56
58 10 244 Kristi Põdra 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 10 00:51:55
32 32 35 Mikk Põdra 1984 Mees
Tartu maakond
  M 32 00:46:46
115 88 79 Indrek Põhjatu 1991 Mees
Tartu maakond
Mapri ehitus OÜ M 88 00:58:58
185 78 168 Triin Pohla 1989 Naine
Tartu maakond
  N 78 01:10:52
166 63 271 Kairit Põlgaste 1985 Naine
Tartu maakond
  N 63 01:06:34
165 103 270 Rivo Põlgaste 1984 Mees
Tartu maakond
  M 103 01:06:34
51 45 40 Renee Praks 1975 Mees
Valga maakond
Remonter OÜ M 45 00:50:50
197 88 256 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
  N 88 01:13:37
114 27 15 Geidy Pulk 1987 Naine
Harju maakond
Fifaa/Skechers N 27 00:58:57
106 24 10 Veronika Rae 1978 Naine
Harju maakond
Viking Motors AS N 24 00:58:08
184 77 242 Marina Raja 1969 Naine
Harju maakond
Sport ID N 77 01:10:48
224 113 172 Jürgo Ränk 1987 Mees
Tartu maakond
  M 113 01:44:43
142 45 84 Janika Raudsepp 1981 Naine
Tartu maakond
  N 45 01:03:00
21 21 11 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
M 21 00:44:52
162 102 147 Udo Reinsalu 1963 Mees
Valga maakond
  M 102 01:06:02
20 20 56 Martin Rennit 1986 Mees
Viljandi maakond
  M 20 00:44:47
144 47 67 Inge Roose 1967 Naine
Tartu maakond
  N 47 01:03:25
89 73 132 Kristjan Roosvald 1986 Mees
Ida-Viru maakond
  M 73 00:56:24
6 6 188 Ilja Rõženkov 2002 Mees
Ida-Viru maakond
KJK Atleetika M 6 00:40:12
93 76 189 Konstantin Rõžikov 2002 Mees
Ida-Viru maakond
  M 76 00:56:53
135 94 58 Alo Rull 1970 Mees
Tartu maakond
  M 94 01:01:02
19 19 156 Virgo Rüütel 1990 Mees
Tartu maakond
  M 19 00:44:41
215 103 100 Anneliis Rüütli 1972 Naine
Põlva maakond
  N 103 01:21:49
123 33 160 Tiina Säälik 1967 Naine
Jõgeva maakond
SK ProRunner N 33 00:59:33
36 34 39 Arno Saar 1990 Mees
Tartu maakond
  M 34 00:47:55
90 74 53 Aivo Saare 1967 Mees
Tartu maakond
  M 74 00:56:28
5 5 28 Kaimar Saareleht 2002 Mees
Tartu maakond
  M 5 00:39:47
105 82 117 Reimu Saaremaa 1992 Mees
Tartu maakond
  M 82 00:57:56
41 38 234 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
  M 38 00:48:25
122 31 238 Hele-Mai Sammel 1981 Naine
Järva maakond
  N 31 00:59:26
129 38 138 Julia Seleznjova 1982 Naine
Harju maakond
  N 38 01:00:15
216 104 98 Aino Sirkel 1945 Naine
Tartu maakond
  N 104 01:21:58
98 21 131 Anni Sisas 1989 Naine
Tartu maakond
  N 21 00:57:30
125 35 197 Õnnela Skobiej 1987 Naine
Tartu maakond
SK Prorunnen
Swedbank AS
N 35 00:59:44
156 101 164 Andrei Smagin 1999 Mees
Harju maakond
  M 101 01:05:17
177 72 149 Aileri Smigelksite 1987 Naine
Ida-Viru maakond
  N 72 01:09:48
161 60 152 Heleri Šmigelskite 1984 Naine
Ida-Viru maakond
  N 60 01:06:01
109 84 228 Andre Smirnov 1986 Mees
Tartu maakond
Ehituse ABC M 84 00:58:28
159 58 70 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Naine
Tartu maakond
Orkla Eesti AS N 58 01:05:46
96 77 47 Inno Stroom 1976 Mees
Jõgeva maakond
Woodman M 77 00:57:18
14 14 7 Janek Sumberg 1975 Mees
Valga maakond
  M 14 00:42:48
173 68 158 Virge Tähemäe 1979 Naine
Tartu maakond
Tartu DO judoklubi N 68 01:08:27
189 81 57 Merike Tamm 1974 Naine
Tartu maakond
  N 81 01:11:12
116 89 52 Rein Tamm 1969 Mees
Viljandi maakond
AS Nordwood M 89 00:59:05
147 49 167 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
  N 49 01:03:38
208 98 93 Helen Tammiksaar 1983 Naine
Tartu maakond
  N 98 01:17:30
101 79 37 Priit Tannik 1971 Mees
Tartu maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor M 79 00:57:41
64 54 102 Tiimar Tartes 1982 Mees
Tartu maakond
  M 54 00:52:26
72 61 259 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
  M 61 00:54:03
203 93 265 Leili Teeväli 1946 Naine
Tartu maakond
SK Prorunner N 93 01:16:35
149 50 214 Pille Teller 1972 Naine
Saare maakond
  N 50 01:04:21
219 107 108 Jaana Tents 1982 Naine
Tartu maakond
  N 107 01:27:33
107 25 151 Tiina Terasmaa 1977 Naine
Tartu maakond
  N 25 00:58:18
206 96 96 Marju Tiisler 1971 Naine
Viljandi maakond
Eesti Höövelliist N 96 01:17:09
66 56 72 Robert Tiismus 1968 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool M 56 00:52:36
176 71 192 Merle Tiits 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 71 01:09:17
88 72 212 Oliver Tilga 2005 Mees
Harju maakond
  M 72 00:56:18
164 62 250 Olga Tjutneva 1990 Naine
Harju maakond
  N 62 01:06:33
188 108 239 Tauri Toomeoks 1979 Mees
Harju maakond
BC Hundid M 108 01:11:11
183 107 144 Janek Trik 1978 Mees
Tartu maakond
  M 107 01:10:02
39 3 187 Karin Truu 1979 Naine
Tartu maakond
  N 3 00:48:18
178 73 157 Viorika Tšebotar 1982 Naine
Võru maakond
  N 73 01:09:55
55 8 9 Marge Türn 1976 Naine
Tartu maakond
Tartu Katoliku SK N 8 00:51:42
70 59 169 Anti Udras 1974 Mees
Võru maakond
  M 59 00:53:31
172 105 63 Tauri Udras 1994 Mees
Tartu maakond
  M 105 01:08:13
52 46 195 Lembit Uibo 1976 Mees
Tartu maakond
  M 46 00:51:00
171 67 153 Kristella Mirell Uiboaed 2006 Naine
Ida-Viru maakond
  N 67 01:07:33
42 39 17 Denis Uksov 1984 Mees
Tartu maakond
LEH AS M 39 00:48:40
140 96 61 Ain Ülenurm 1974 Mees
Võru maakond
  M 96 01:02:06
35 2 5 Getlin Urbus 1982 Naine
Harju maakond
  N 2 00:47:11
10 10 273 Ergo Vaik 1975 Mees
Pärnu maakond
  M 10 00:41:54
153 53 165 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
University Of Tartu
N 53 01:04:49
126 91 112 Kristjan Vallner 1980 Mees
Harju maakond
  M 91 00:59:45
148 99 211 Priit Valvar 1991 Mees
Harju maakond
  M 99 01:03:43
119 29 142 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  N 29 00:59:16
168 65 227 Eve Varik 1957 Naine
Viljandi maakond
Perekond Varik
-
N 65 01:07:18
143 46 198 Julija Varušina 1994 Naine
Pärnu maakond
Häirekeskus N 46 01:03:22
222 110 82 Liili Vatsar 1980 Naine
Tartu maakond
#mariseinglid N 110 01:32:49
81 14 89 Grete Veepere-Ots 1985 Naine
Tartu maakond
  N 14 00:55:02
63 53 65 Ivo Velbaum 1996 Mees
Viljandi maakond
Tripassion M 53 00:52:20
26 26 13 Andrus Vihalem 1983 Mees
Tartu maakond
  M 26 00:45:33
136 42 123 Virve-Anneli Vihman 1973 Naine
Tartu maakond
  N 42 01:01:33
30 30 31 Marek Viilol 1975 Mees
Tartu maakond
  M 30 00:46:06
40 37 176 Karl Viiol 1986 Mees
Tartu maakond
  M 37 00:48:21
31 31 115 Aare Villem 1962 Mees
Viljandi maakond
  M 31 00:46:33
24 24 254 Kaido Voogla 1978 Mees
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool M 24 00:45:17
61 51 140 Vahur Vool 1969 Mees
Tartu maakond
  M 51 00:52:10
195 86 111 Maia-Liisa Voolaid 1991 Naine
Tartu maakond
  N 86 01:13:16
Sulge

Tulemuse detailne info

...