Avaleht Võistlused Skechers Suvejooks (Kaugjooks)

Skechers Suvejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 193 Naisi: 134 Mehi: 59
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
9 6 1181 Aleksandr Abragimov 1998 Mees
Võru maakond
  M 6 00:24:00
86 51 1210 Karin Alavere 1975 Naine
Tartu maakond
  N 51 00:33:55
20 14 1143 Andrei Antonov 1978 Mees
Harju maakond
  M 14 00:26:08
37 19 1162 Anu Ärm 1970 Naine
Järva maakond
  N 19 00:28:22
40 19 1149 Tanel Ärm 1994 Mees
Harju maakond
  M 19 00:28:43
104 68 1058 Merilin Aruots 1984 Naine
Põlva maakond
  N 68 00:37:00
117 77 1206 Helin Berkman-Rand 1978 Naine
Hiiu maakond
  N 77 00:39:02
152 103 1086 Tatjana Bogoljubov 1973 Naine
Tartu maakond
Grüne Fee Eesti AS N 103 00:47:18
75 43 1164 Ksenia Borovichuk 1997 Naine
Viljandi maakond
  N 43 00:32:16
144 97 1160 Lilian Breus 2010 Naine
Tartu maakond
Tartu Uisukool N 97 00:45:04
57 25 1213 Imre Eiche 1973 Mees
Võru maakond
  M 25 00:30:35
2 2 1130 Markko Gerassimov 2004 Mees
Valga maakond
  M 2 00:19:40
173 120 1096 Koidula Grauberg 1955 Naine
Tartu maakond
  N 120 00:52:11
176 122 1063 Annika Gubinski 1983 Naine
Tartu maakond
  N 122 00:54:32
101 65 1215 Lisa Marie Haabmets 1996 Naine
Põlva maakond
  N 65 00:36:15
67 32 1217 Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
Ristiku Põhikool M 32 00:31:44
98 62 1112 Minna Tuulikki Hamunen 1967 Naine
Tartu maakond
  N 62 00:35:23
156 107 1055 Terje Heido-Rosenberg 1962 Naine
Tartu maakond
H.Elleri nim Muusikakool N 107 00:48:33
47 24 1029 Helen Helmet 1998 Naine
Tartu maakond
  N 24 00:29:21
32 14 1020 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
  N 14 00:27:51
137 92 1087 Kätlin Hõrrak 1992 Naine
Tartu maakond
  N 92 00:43:12
145 48 1221 Argo Hunt 1988 Mees
Põlva maakond
  M 48 00:45:26
143 47 1067 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  M 47 00:44:39
121 82 1202 Jaanika Ild 1987 Naine
Pärnu maakond
  N 82 00:39:40
109 37 1201 Remil Anvar Ild 2007 Mees
Pärnu maakond
  M 37 00:37:27
175 54 1092 Ants Illus 1951 Mees
Tartu maakond
  M 54 00:52:11
174 121 1091 Tiiu Illus 1947 Naine
Tartu maakond
  N 121 00:52:11
155 106 1095 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Impuls N 106 00:48:03
29 17 1044 Gaidar Jalla 1983 Mees
Tartu maakond
  M 17 00:27:44
162 111 1094 Hele Järv 1979 Naine
Harju maakond
  N 111 00:49:17
105 69 1161 Reelika Järv 1988 Naine
Tartu maakond
  N 69 00:37:08
149 100 1085 Svetlana Jaska 1973 Naine
Tartu maakond
  N 100 00:46:36
134 89 1084 Nadežda Junkina 1990 Naine
Tartu maakond
  N 89 00:42:27
97 61 1027 Margit Jürgenson 1981 Naine
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 61 00:35:15
120 80 1205 Helina Juvanen 1988 Naine
Jõgeva maakond
  N 80 00:39:29
180 56 1059 Geir-Kristjan Kääri 2007 Mees
Tartu maakond
  M 56 00:56:42
66 35 1147 Kaidi Käärmann 1980 Naine
Tartu maakond
  N 35 00:31:42
130 86 1132 Annabel Kaas 2006 Naine
Valga maakond
  N 86 00:41:49
65 34 1023 Aivi Käba 1959 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 34 00:31:35
70 39 1062 Laura-Liisa Käis 1990 Naine
Tartu maakond
  N 39 00:31:59
148 99 1127 Kaili Kallasaru 1980 Naine
Tartu maakond
  N 99 00:46:26
42 22 1197 Eva Maria Kandla 2006 Naine
Tartu maakond
TÜ ASK N 22 00:28:48
50 27 1151 Viivika Kasuk 1974 Naine
Tartu maakond
  N 27 00:29:42
129 44 1123 Alar Kattai 1960 Mees
Tartu maakond
Sebe
LuxExpress Estonian AS
M 44 00:41:09
43 23 1014 Carmen Kazantseva 2007 Naine
Viljandi maakond
  N 23 00:29:01
83 49 1189 Krista Kesvatera 1982 Naine
Tartu maakond
  N 49 00:33:26
30 13 1169 Kristiina Kivioja 1987 Naine
Tartu maakond
  N 13 00:27:44
73 41 1111 Veronika Kivistik 1978 Naine
Tartu maakond
  N 41 00:32:10
78 45 1052 Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
  N 45 00:32:45
159 109 1100 Kaire Kollom-Vahtra 1977 Naine
Tartu maakond
  N 109 00:48:55
18 12 1148 Toomas Kõnd 1982 Mees
Tartu maakond
  M 12 00:25:53
21 15 1200 Mihkel Konsa 1953 Mees
Uusimaa
Espoo Honka
Selekta
M 15 00:26:14
52 29 1026 Kaidi Koort 1986 Naine
Tartu maakond
  N 29 00:29:50
171 118 1082 Eva Korela 1985 Naine
Tartu maakond
  N 118 00:51:56
185 57 1166 Kaspar Korela 2011 Mees
Tartu maakond
  M 57 00:57:32
48 25 1072 Külli Kori 1989 Naine
Tartu maakond
  N 25 00:29:24
136 91 1093 Siiri Krill 1982 Naine
Tartu maakond
  N 91 00:43:01
68 36 1219 Olga Kronk 1984 Naine
Ida-Viru maakond
  N 36 00:31:53
49 26 1012 Kaivi Kukk 1979 Naine
Harju maakond
FB Jooksmine N 26 00:29:36
64 31 1068 Heiki Küla 1986 Mees
Tartu maakond
  M 31 00:31:12
10 8 1178 Risto Kulbas 1953 Mees
Harju maakond
  M 8 00:24:27
107 71 1061 Pilvi Kuld 1985 Naine
Tartu maakond
Naiskodukaitse N 71 00:37:23
15 5 1177 Anna Kulešova 1980 Naine
Harju maakond
  N 5 00:25:32
87 52 1047 Sirje Kupp-Sazonov 1982 Naine
Tartu maakond
  N 52 00:34:13
31 15 1021 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
Järve SK
eraisik
N 15 00:27:51
79 46 1115 Mari-Liis Kurvits 2005 Naine
Tartu maakond
Tartu Forseliuse Kool N 46 00:32:49
150 101 1102 Elisabet Kustavson 2011 Naine
Tartu maakond
  N 101 00:46:39
128 43 1154 Riko Jaak Kustavson 2015 Mees
Tartu maakond
  M 43 00:40:51
12 3 1013 Anne Kuudeberg 1967 Naine
Tartu maakond
  N 3 00:25:17
96 60 1074 Ly Kuudeberg 1996 Naine
Tartu maakond
  N 60 00:35:12
61 29 1163 Kristjan Gustav Küünal 2012 Mees
Virginia
  M 29 00:30:44
55 32 1039 Brita Kuus 1998 Naine
Tartu maakond
  N 32 00:30:00
84 50 1124 Greta Kuus 1996 Naine
Tartu maakond
  N 50 00:33:32
33 16 1033 Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
  N 16 00:27:54
76 44 1053 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  N 44 00:32:33
95 59 1141 Margit Laidvee 1975 Naine
Tartu maakond
  N 59 00:35:09
88 36 1188 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  M 36 00:34:27
189 131 1081 Maarja-Liis Laprik 1990 Naine
Tartu maakond
  N 131 01:14:49
7 2 1137 Anneli Larionova 1983 Naine
Tartu maakond
  N 2 00:23:10
133 45 1220 Peeter Lelberd 1989 Mees
Põlva maakond
  M 45 00:42:18
80 47 1066 Annika Lember 2005 Naine
Tartu maakond
  N 47 00:32:51
166 53 1031 Janek Lember 1974 Mees
Jõgeva maakond
  M 53 00:51:10
165 52 1211 Ken-Janek Lember 2003 Mees
Jõgeva maakond
  M 52 00:51:10
167 114 1032 Marjana Lember 1981 Naine
Jõgeva maakond
  N 114 00:51:10
35 18 1042 Jane Lemendik 1984 Naine
Tartu maakond
  N 18 00:28:08
135 90 1195 Eetel Leppsaar 1989 Naine
Harju maakond
  N 90 00:43:00
138 93 1218 Maile Lilletai 1984 Naine
Pärnu maakond
  N 93 00:43:18
53 30 1222 Mirje Lõhmus 1972 Naine
Põlva maakond
  N 30 00:29:52
178 55 1103 Aler Lokko 2008 Mees
Tartu maakond
  M 55 00:56:26
187 58 1105 Elar Lokko 2008 Mees
Tartu maakond
  M 58 01:00:33
89 53 1179 Julia Lokteva 1991 Naine
Tartu maakond
  N 53 00:34:41
93 57 1116 Aljona Luksepp 1992 Naine
Tartu maakond
  N 57 00:34:54
59 27 1128 Rauno Luksepp 1989 Mees
Võru maakond
  M 27 00:30:40
127 85 1152 Margit Lunt 1971 Naine
Harju maakond
  N 85 00:40:46
19 13 1005 Kristjan Lusikas 1985 Mees
Tartu maakond
eratreening.ee M 13 00:26:03
111 38 1008 Marko Uku Tõdu Madi 2005 Mees
Tartu maakond
  M 38 00:37:36
151 102 1073 Tatjana Maftuljak 1966 Naine
Tartu maakond
Grüne Fee Eesti AS N 102 00:47:10
168 115 1079 Pilleriin Maidla 2000 Naine
Tartu maakond
  N 115 00:51:32
113 40 1088 Tomm Ragnar Maidla 2006 Mees
Tartu maakond
  M 40 00:38:30
94 58 1171 Maarja Maisla 1992 Naine
Tartu maakond
  N 58 00:34:56
11 9 1212 Meelis Mändla 1975 Mees
Pärnu maakond
  M 9 00:25:01
146 98 1142 Marje Märss 1983 Naine
Tartu maakond
  N 98 00:45:38
26 11 1133 Lisandra Marten 2007 Naine
Valga maakond
  N 11 00:27:25
45 22 1035 Tiit Mauer 1968 Mees
Tartu maakond
  M 22 00:29:09
14 10 1046 Rainer Meier 2008 Mees
Tartu maakond
  M 10 00:25:31
115 75 1041 Maarja Merioja 1982 Naine
Tartu maakond
  N 75 00:38:38
60 28 1018 Marten Miljukov 2012 Mees
Tartu maakond
TUK M 28 00:30:43
74 42 1113 Anne Mugu 1970 Naine
Tartu maakond
  N 42 00:32:12
119 79 1114 Kertu Mugu 2007 Naine
Tartu maakond
  N 79 00:39:22
192 133 1006 Helvi Nikkel 1992 Naine
Jõgeva maakond
  N 133 01:50:49
154 105 1106 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  N 105 00:47:46
81 48 1173 Lea Sophie Noe 1999 Naine
Tartu maakond
  N 48 00:33:10
100 64 1180 Olga Novikova 1963 Naine
Tartu maakond
  N 64 00:35:27
161 51 1145 Leonel Nuga 2015 Mees
Tartu maakond
  M 51 00:49:09
82 34 1144 Matheo Nuga 2010 Mees
Tartu maakond
  M 34 00:33:22
118 78 1176 Karin Ojasaar 1985 Naine
Tartu maakond
  N 78 00:39:14
71 37 1135 Svetlana Omelkova 1985 Naine
Tartu maakond
  N 37 00:31:59
24 9 1167 Liivika Paas 2005 Naine
Tartu maakond
  N 9 00:26:45
22 7 1097 Kristina Paide 1992 Naine
Tartu maakond
  N 7 00:26:19
54 31 1038 Maris Pajur 1986 Naine
Harju maakond
  N 31 00:29:53
8 7 1007 Roger Pajur 2008 Mees
Harju maakond
  M 7 00:24:00
190 59 1182 Steven Parisalu 2007 Mees
Pärnu maakond
  M 59 01:28:17
25 10 1075 Karin Pärtelpoeg 2005 Naine
Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi N 10 00:26:49
103 67 1064 Evelyn Parve 1983 Naine
Tartu maakond
  N 67 00:36:36
38 20 1076 Eliko Pedastsaar 1974 Naine
Virginia
  N 20 00:28:30
3 3 1194 Karol Pert 1983 Mees
Pärnu maakond
  M 3 00:20:54
179 124 1170 Saili Petti 1980 Naine
Tartu maakond
  N 124 00:56:33
163 112 1069 Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont N 112 00:50:20
147 49 1158 Karl Miko Põdra 2013 Mees
Tartu maakond
  M 49 00:46:19
177 123 1065 Monika Poll 1985 Naine
Tartu maakond
  N 123 00:55:07
158 108 1186 Karin Proovel 1979 Naine
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
N 108 00:48:44
114 74 1090 Sigrid Purgats 1984 Naine
Tartu maakond
  N 74 00:38:32
13 4 1028 Andra Puusepp 1973 Naine
Harju maakond
Täppsportlased N 4 00:25:28
6 1 1131 Carmen Rääk 2004 Naine
Valga maakond
  N 1 00:21:51
116 76 1146 Triinu Raidal 1989 Naine
Tartu maakond
  N 76 00:38:42
23 8 6061 Angela Rätsep 1967 Naine
Ida-Viru maakond
  N 8 00:26:30
132 88 1070 Kersti Rattasepp 1978 Naine
Tartu maakond
  N 88 00:42:18
85 35 1054 Maarek Raudsepp 1997 Mees
Järva maakond
  M 35 00:33:46
184 128 1204 Rigne Raudsepp 1986 Naine
Pärnu maakond
GORUNTARTU N 128 00:57:32
36 18 1017 Jaan Rea 1979 Mees
Ida-Viru maakond
  M 18 00:28:15
34 17 1040 Maila Rehi 1972 Naine
Tartu maakond
  N 17 00:28:01
140 94 1185 Merle Rentik 1971 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 94 00:43:53
62 33 1165 Anni Rohelpuu 2010 Naine
Viljandi maakond
SK Võhma N 33 00:30:46
1 1 1002 Urmas Rohtla 1968 Mees
Tartu maakond
  M 1 00:18:08
193 134 1172 Kadri Rootalu 1979 Naine
Tartu maakond
  N 134 02:11:34
157 50 1056 Tiit Rosenberg 1946 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool M 50 00:48:34
169 116 1223 Ingrid Saar 1967 Naine
Tartu maakond
Tervisliku Elustiili Klubi Tammetõru N 116 00:51:37
170 117 1099 Margit Saar 1977 Naine
Tartu maakond
Tartu Sport N 117 00:51:41
124 83 1080 Katrin Saareleht 1976 Naine
Tartu maakond
  N 83 00:40:01
108 72 1199 Marge Saarna 1974 Naine
Tartu maakond
  N 72 00:37:25
126 84 1216 Lenna Saarniit 2009 Naine
Põlva maakond
  N 84 00:40:34
92 56 1208 Liina Saarniit 1972 Naine
Põlva maakond
  N 56 00:34:50
186 129 1104 Tuuli Saksa 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi N 129 01:00:08
90 54 1168 Alina Särev 1978 Naine
Viljandi maakond
  N 54 00:34:45
17 11 1024 Albert Sau 1998 Mees
Tartu maakond
  M 11 00:25:48
139 46 1156 Kristjan Oliver Saul 2006 Mees
Harju maakond
  M 46 00:43:32
69 38 1183 Jelena Scharonberg 1969 Naine
Ida-Viru maakond
  N 38 00:31:59
141 95 1048 Aiki Schneider 1970 Naine
Tartu maakond
  N 95 00:44:11
106 70 1077 Helerin Seera 2009 Naine
Järva maakond
  N 70 00:37:22
56 24 1101 Hendrik Seera 2007 Mees
Järva maakond
  M 24 00:30:09
46 23 1071 Mati Sõber 1989 Mees
Tartu maakond
  M 23 00:29:18
72 40 1043 Kristi Soll 1981 Naine
Võru maakond
  N 40 00:32:10
58 26 1184 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  M 26 00:30:40
183 127 1089 Leili Soovere 1948 Naine
Tartu maakond
  N 127 00:57:05
191 132 1150 Maarja Sõrmus 1986 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool N 132 01:40:25
99 63 1207 Maret Sügis 1993 Naine
Tartu maakond
  N 63 00:35:23
102 66 1078 Marge Sulev 1973 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 66 00:36:26
153 104 1126 Sirle Sussen 1976 Naine
Tartu maakond
  N 104 00:47:32
16 6 1134 Annabel Taaber 2006 Naine
Tartu maakond
  N 6 00:25:39
4 4 1153 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
  M 4 00:20:55
110 73 1011 Leili Teeväli 1946 Naine
Tartu maakond
SK Prorunner N 73 00:37:33
51 28 1049 Moonika Teppo 1979 Naine
Tartu maakond
  N 28 00:29:48
77 33 1159 Aare Tinn 1960 Mees
Tartu maakond
  M 33 00:32:33
91 55 1192 Annely Toomemäe 1978 Naine
Pärnu maakond
Laenugrupp Lääne OÜ N 55 00:34:45
123 41 1214 Rein Traus 1948 Mees
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK OÜ M 41 00:39:48
160 110 1203 Pille Trumm 1971 Naine
Harju maakond
Lasteaed Neeme Mudila N 110 00:49:02
131 87 1190 Laine Ülemaante 1982 Naine
Pärnu maakond
  N 87 00:42:11
5 5 1016 Morten Ulp 2004 Mees
Tartu maakond
  M 5 00:20:57
182 126 1174 Kairi Uueni 1979 Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Miila Hiiemäe N 126 00:57:00
181 125 1175 Lisete Uueni 2006 Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Miila Hiiemäe N 125 00:56:43
125 42 1109 Erki Vaarik 1989 Mees
Tartu maakond
  M 42 00:40:02
142 96 1110 Regina Vaarik 1983 Naine
Tartu maakond
  N 96 00:44:23
44 21 1037 Mihkel Vaher 1991 Mees
Tartu maakond
  M 21 00:29:02
41 20 1191 Aleksander Vähk 2005 Mees
Tartu maakond
  M 20 00:28:48
39 21 1030 Maila Vahtra 1977 Naine
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
N 21 00:28:42
164 113 1157 Maimu Vahtra 1942 Naine
Võru maakond
  N 113 00:50:30
63 30 1022 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
  M 30 00:30:52
28 12 1045 Kristi Väljaru 1982 Naine
Tartu maakond
  N 12 00:27:41
27 16 1209 Rein Vares 1970 Mees
Tartu maakond
Päästeamet M 16 00:27:36
188 130 1196 Birgit Viira 1987 Naine
Tartu maakond
Ehituse ABC N 130 01:02:59
112 39 1051 Einar Viira 1962 Mees
Tartu maakond
Ehituse ABC M 39 00:38:00
122 81 1050 Marju Viira 1966 Naine
Tartu maakond
Ehituse ABC N 81 00:39:40
172 119 1083 Nelli Zahharova 1963 Naine
Viljandi maakond
  N 119 00:52:08
Sulge

Tulemuse detailne info

...