Avaleht Võistlused Skechers Suvejooks (Kaugjooks)

Skechers Suvejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 71 Naisi: 22 Mehi: 49
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
5 5 6085 Marius Aave 1986 Mees
Tartu maakond
Sk Prorunner M 5 01:31:15
57 12 6070 Tiina Anderson 1987 Naine
Harju maakond
Swedbank spordiklubi N 12 02:13:18
27 24 6068 Urmas Ärm 1966 Mees
Järva maakond
  M 24 01:52:06
31 28 6016 Vincent Dautancourt 1984 Mees
Tartu maakond
Orkla Eesti AS M 28 01:53:46
42 38 6075 Andrei Dmitrijev 1969 Mees
Ida-Viru maakond
DAV OÜ M 38 01:59:50
12 12 6006 Tauri Hainsoo 1987 Mees
Põlva maakond
  M 12 01:43:11
52 43 6083 Margus Helm 1976 Mees
Võru maakond
G4s Spordiklubi M 43 02:07:24
13 13 6079 Igor Ignatenko 1969 Mees
Pärnu maakond
1969 M 13 01:43:16
32 4 6017 Maris Jaama 1967 Naine
Valga maakond
Viraaž
Tõrva Gümnaasium
N 4 01:53:51
1 1 6001 Rauno Jallai 1994 Mees
Võru maakond
Võru KJK Lõunalõvi M 1 01:11:22
49 7 6051 Ivi Juknaite 1976 Naine
Järva maakond
  N 7 02:05:56
66 17 6091 Kai Kaljumäe 1986 Naine
Tartu maakond
  N 17 02:34:34
38 34 6012 Rein Kalle 1975 Mees
Põlva maakond
Keskkonnaamet M 34 01:58:01
29 26 6019 Kaspar Kängsepp 1995 Mees
Tartu maakond
FC Näituse Tänava Metallurgia M 26 01:53:03
54 44 6030 Kristjan Kängsepp 1990 Mees
Harju maakond
  M 44 02:10:55
64 48 6082 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
  M 48 02:22:56
43 5 6029 Kaire Klaus 1977 Naine
Võru maakond
#mariseinglid N 5 01:59:53
19 19 6073 Rene Kottisse 1977 Mees
Võru maakond
G4S M 19 01:48:18
56 11 6066 Kätlin Kroll 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 11 02:12:56
55 45 6069 Arne Kukkonen 1997 Mees
Harju maakond
  M 45 02:12:37
69 20 6074 Kadri Kuurmann 1976 Naine
Järva maakond
  N 20 02:37:19
50 8 6039 Carmen Kuusik 1982 Naine
Tartu maakond
  N 8 02:06:54
71 22 6067 Ilse Laur 1957 Naine
Hiiu maakond
  N 22 03:10:21
26 23 6015 Raul Lepik 1980 Mees
Tartu maakond
MiSiMe MTÜ M 23 01:51:52
28 25 6064 Tiit Lepik 1983 Mees
Tartu maakond
  M 25 01:52:42
41 37 6088 Priit Libe 1979 Mees
Tartu maakond
  M 37 01:59:13
7 7 6056 Andres Lõhmus 1978 Mees
Tartu maakond
SMIT M 7 01:32:02
53 10 6024 Reet Luhaäär 1953 Naine
Harju maakond
  N 10 02:08:00
46 41 6071 Denis Lukianenko 1986 Mees
Tartu maakond
  M 41 02:01:58
2 2 6059 Revo Lumpre 1989 Mees
Tartu maakond
  M 2 01:22:55
58 13 6028 Riina Mardla 1973 Naine
Viljandi maakond
  N 13 02:13:31
8 8 6005 Tauno Mölder 1986 Mees
Võru maakond
SK Prorunner M 8 01:35:01
67 18 6053 Tuija Helena Mononen 1964 Naine
Valga maakond
Ultra Sisu
Baltoil AS
N 18 02:35:51
6 6 6058 Silver Nuga 1987 Mees
Tartu maakond
  M 6 01:31:46
4 4 6057 Alec Nyiri 1961 Mees
Harju maakond
JK Sarma M 4 01:30:49
3 3 6003 Mikk Orasmaa 1988 Mees
Tartu maakond
  M 3 01:28:01
21 21 6038 Viljar Ott 1969 Mees
Viljandi maakond
  M 21 01:48:39
70 21 6036 Piret Õunap 1966 Naine
Tartu maakond
  N 21 02:54:51
62 47 6089 Uno Õunapuu 1954 Mees
Lääne-Viru maakond
Õunapuu M 47 02:16:55
33 29 6061 Enriko Pajunurm 1988 Mees
Lääne maakond
  M 29 01:55:01
59 46 6032 Ermo Pajuväli 1986 Mees
Pärnu maakond
  M 46 02:14:54
44 39 6027 Tõnis Pärnala 1990 Mees
Tartu maakond
  M 39 01:59:55
40 36 6078 Toomas Pärnassalu 1968 Mees
Harju maakond
Täppsportlased
Lasermeister
M 36 01:58:53
20 20 6042 Mati Parts 1981 Mees
Tartu maakond
  M 20 01:48:37
61 15 6021 Evelin Pellenen 1977 Naine
Tartu maakond
  N 15 02:16:19
63 16 6050 Anne Pirn 1973 Naine
Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
Mandatum Life
N 16 02:17:02
18 18 6013 Even Poltan 1993 Mees
Tartu maakond
  M 18 01:46:34
34 30 6084 Reimo Randlo 1982 Mees
Võru maakond
  M 30 01:55:23
9 9 6007 Raivo Raudsepp 1964 Mees
Järva maakond
  M 9 01:35:46
17 17 6010 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
M 17 01:45:32
39 35 6086 Mevenig Robert 1998 Mees
Harju maakond
  M 35 01:58:47
14 14 6004 Enno Rohelpuu 1969 Mees
Viljandi maakond
SK Võhma M 14 01:43:19
16 16 6063 Heiki Roletsky 1975 Mees
Tartu maakond
Proekspert AS M 16 01:44:27
23 2 6022 Kristiina Rull 1972 Naine
Tartu maakond
  N 2 01:51:34
47 42 6065 Raimo Saul 1976 Mees
Harju maakond
  M 42 02:03:09
10 10 6047 Jevgeni Savostkin 1990 Mees
Tartu maakond
eratreening.ee M 10 01:37:54
37 33 6077 Roman Silantjev 1984 Mees
Ida-Viru maakond
  M 33 01:57:11
65 49 6062 Andres Soosaar 1949 Mees
Viljandi maakond
  M 49 02:32:42
60 14 6081 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 14 02:15:15
24 22 6080 Raimo Talviste 1980 Mees
Harju maakond
Sparta SK M 22 01:51:41
45 40 6041 Margus Tamm 1973 Mees
Tartu maakond
21.CC M 40 02:00:35
35 31 6045 Kristo Tamsalu 1974 Mees
Lääne maakond
  M 31 01:55:38
30 27 6072 Gaabriel Tavits 1972 Mees
Tartu maakond
WEEKEND WARRIOIRS II M 27 01:53:25
11 11 6093 Urmas Telling 1963 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid M 11 01:41:28
36 32 6076 Mihhail Terentjev 1980 Mees
Ida-Viru maakond
  M 32 01:56:37
48 6 6020 Kairi Ustav 1977 Naine
Tartu maakond
Tartu Sport N 6 02:03:45
68 19 6092 Anu Väli 1976 Naine
Järva maakond
  N 19 02:36:20
51 9 6034 Evelin Vetevood-Järvelt 1983 Naine
Tartu maakond
Sk ProRunner N 9 02:07:00
22 1 6031 Egle Villik 1981 Naine
Tartu maakond
  N 1 01:48:49
25 3 6018 Ele Vool 1975 Naine
Tartu maakond
  N 3 01:51:51
15 15 6014 Rauno Võsaste 1971 Mees
Jõgeva maakond
Ferricrux M 15 01:43:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...