Avaleht Võistlused Skechers Suvejooks (Kaugjooks)

Skechers Suvejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 79 Naisi: 68 Mehi: 11
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
29 24 2037 Carmen Allik 1985 Naine
Harju maakond
  N 24 01:33:06
28 5 2038 Risto Allik 1982 Mees
Harju maakond
  M 5 01:33:03
27 23 2051 Gerli Edela 1982 Naine
Tartu maakond
  N 23 01:33:03
62 55 2050 Sirle Eelma 1975 Naine
Järva maakond
  N 55 01:54:31
18 15 2030 Janely Epro 1994 Naine
Tartu maakond
  N 15 01:29:06
24 20 2069 Merike Ers 1982 Naine
Saare maakond
  N 20 01:32:09
21 17 2031 Helerin Hein 1995 Naine
Tartu maakond
  N 17 01:30:07
49 43 2059 Eliise Hermann 1989 Naine
Valga maakond
  N 43 01:49:41
16 13 2039 Maarika Illi 1978 Naine
Järva maakond
  N 13 01:28:15
34 29 2020 Hele Järv 1979 Naine
Harju maakond
  N 29 01:38:27
66 59 2056 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 59 01:58:55
5 4 2058 Anneli Jaska 1981 Naine
Tartu maakond
  N 4 01:20:23
50 44 2060 Anneli Jõgisuu 1988 Naine
Valga maakond
  N 44 01:49:41
6 5 2052 Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
  N 5 01:22:22
43 38 2086 Monika Kannelaud 1984 Naine
Jõgeva maakond
  N 38 01:45:43
58 51 2068 Margit Karu 1970 Naine
Jõgeva maakond
  N 51 01:53:45
3 2 2074 Sigrid Kivimaa 1982 Naine
Saare maakond
  N 2 01:18:42
57 50 2003 Lea Kont 1959 Naine
Tartu maakond
  N 50 01:53:25
11 8 2005 Annely Kõre 1978 Naine
Tartu maakond
Coop Tartu N 8 01:24:21
23 19 2078 Natalja Korpenkov 1970 Naine
Tartu maakond
  N 19 01:31:28
60 53 2062 Piret Kozlovski 1985 Naine
Põlva maakond
  N 53 01:54:16
19 4 2067 Karl Johan Krasilnikov 2004 Mees
Tartu maakond
  M 4 01:29:46
17 14 2066 Jane Krasilnikova 1970 Naine
Tartu maakond
  N 14 01:28:57
52 46 2017 Kaidi Kukk 1987 Naine
Tartu maakond
  N 46 01:49:59
44 39 2024 Katrin Künnapuu 1993 Naine
Tartu maakond
  N 39 01:46:17
4 3 2082 Triinu Kurvits 1989 Naine
Tartu maakond
  N 3 01:19:58
65 58 2015 Heili Kuuler 1989 Naine
Ida-Viru maakond
  N 58 01:57:54
22 18 2048 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
  N 18 01:30:48
10 3 2009 Rein Liharadov 1946 Mees
Tartu maakond
  M 3 01:24:11
32 27 2064 Eve Liiv 1983 Naine
Valga maakond
  N 27 01:36:28
63 56 2001 Kristi Lill 1983 Naine
Tartu maakond
  N 56 01:55:25
73 11 2016 Mart Lintsi 1943 Mees
Tartu maakond
  M 11 02:12:00
38 33 2046 Aune Lõo 1979 Naine
Tartu maakond
  N 33 01:40:58
9 7 2076 Hellika Luik 1982 Naine
Harju maakond
  N 7 01:22:51
37 32 2070 Gerli Lutvärk 1987 Naine
Pärnu maakond
  N 32 01:40:53
46 41 2021 Maarja-Lill Madisson 2006 Naine
Tartu maakond
TUK N 41 01:48:42
25 21 2084 Maigi Mäela 1986 Naine
Põlva maakond
OK Põlva Kobras N 21 01:32:17
36 31 2006 Hele-Kaja Mäesepp 1946 Naine
Tartu maakond
  N 31 01:39:30
71 62 2047 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
IROSPORT
SA TÜ Kliinikum
N 62 02:00:50
68 60 2057 Katrin Malinin 1984 Naine
Harju maakond
  N 60 02:00:26
56 7 2042 Sergei Mestiljainen 1980 Mees
Põlva maakond
  M 7 01:51:30
31 26 2081 Helle Michelson 1957 Naine
Võru maakond
  N 26 01:36:21
40 35 2025 Sirje Mürk 1967 Naine
Hiiu maakond
  N 35 01:43:48
1 1 2032 Anneli Müürsalu 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 1 01:02:19
30 25 2083 Reelika Noormägi 1975 Naine
Tartu maakond
  N 25 01:34:41
59 52 2072 Liis Õige 1986 Naine
Harju maakond
  N 52 01:54:06
70 9 2080 Margus Oks 1973 Mees
Tartu maakond
  M 9 02:00:41
51 45 2079 Sigrid Oks 1976 Naine
Tartu maakond
  N 45 01:49:53
67 8 2014 Toomas Padjus 1954 Mees
Pärnu maakond
Keskkonnaamet M 8 02:00:25
47 42 2019 Triinu Pall 2007 Naine
Tartu maakond
TUK N 42 01:48:42
35 30 2018 Annika Paluoja 1974 Naine
Tartu maakond
  N 30 01:38:41
64 57 2008 Monika Pärna 1978 Naine
Viljandi maakond
LEMEKS N 57 01:56:51
15 12 2054 Jana Pärtel 1975 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 12 01:28:02
41 36 2026 Natalia Petrova 1989 Naine
Tartu maakond
  N 36 01:43:49
12 9 2065 Klaarika Prii 1985 Naine
Pärnu maakond
  N 9 01:24:56
53 47 2041 Hannele Raaper 1989 Naine
Põlva maakond
  N 47 01:50:43
45 40 2012 Katrin Rajasaar 1985 Naine
Tartu maakond
  N 40 01:47:06
20 16 2073 Helena Ranna 1985 Naine
Viljandi maakond
  N 16 01:29:57
74 63 2022 Anna Elisabeth Rehema 1994 Naine
Tartu maakond
  N 63 02:14:19
76 65 2033 Laura Saar 1994 Naine
Hiiu maakond
  N 65 03:00:16
26 22 2055 Piret Savimägi 1981 Naine
Tartu maakond
  N 22 01:32:41
2 1 2002 Raivo Sonn 1972 Mees
Tartu maakond
  M 1 01:11:13
61 54 2029 Kätlin Soosaar 1990 Naine
Tartu maakond
  N 54 01:54:18
69 61 2077 Diana Sopova 1986 Naine
Harju maakond
  N 61 02:00:27
39 34 2071 Helena Spilevoi 1986 Naine
Tartu maakond
  N 34 01:41:28
7 6 2049 Annika Suur 1975 Naine
Tartu maakond
  N 6 01:22:50
8 2 2027 Janek Suur 1971 Mees
Tartu maakond
  M 2 01:22:50
54 48 2075 Milvi Tamm 1973 Naine
Viljandi maakond
OÜ EESTI HÖÖVELLIIST N 48 01:51:02
78 67 2045 Marilin Tisler 2006 Naine
Hiiu maakond
  N 67 03:00:51
72 10 2085 Helger Toom 1977 Mees
Tartu maakond
  M 10 02:08:23
55 49 2061 Janely Trahv 1982 Naine
Põlva maakond
  N 49 01:51:15
48 6 2028 Janek Trik 1978 Mees
Tartu maakond
  M 6 01:48:47
14 11 2063 Ly Tumanov 1975 Naine
Valga maakond
  N 11 01:27:48
33 28 2011 Merily Unuks 1982 Naine
Tartu maakond
  N 28 01:37:10
13 10 2040 Kertu-Karin Vända 1992 Naine
Valga maakond
  N 10 01:26:57
79 68 2044 Evelin Viilukas 1978 Naine
Hiiu maakond
  N 68 03:00:51
77 66 2036 Helen Viilukas 1975 Naine
Hiiu maakond
  N 66 03:00:51
75 64 2034 Mairi Villmäe 1986 Naine
Hiiu maakond
  N 64 03:00:13
42 37 2043 Oksana Zahharova 1980 Naine
Tartu maakond
  N 37 01:44:46
Sulge

Tulemuse detailne info

...